Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/

[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Those who can make you believe absurdities can make you commit atrocities." Voltaire (1694 - 1778)
- (Added by: Tomas Baranauskas)

Visuomene XIII amziaus pradzioje
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Lietuvos istorijos forumas Message format 

Julius
Posted 2007-07-18 23:38 (#45586 - in reply to #45578)
Subject: RE: Visuomene XIII amziaus pradzioje

Veteran

2005010
Velnias - 2007-07-18 8:01 PM 

Zmogau kurkite zodinus i sveikata , 

Žodyno negalima sukurti, jį galima tik sudaryti iš esamų žodžių. Galvokit kokias nesąmones rašot. 

rasykite tas lituanizuotas formas dive mano ,  

Lituanizuoti reiškia lietuvinti. Pagal jus išeina jog lietuvinamos lietuviškos formos. Sviestas sviestuotas. 

Lituanizuoti , reiske pakeisti . Ir man visiskai dresu tai sakiti. Zodimas sudaromas tada kai paliekamos autentiskos zodziu zormos , kada jos keicemos zodinas ira kuremas.

tik prasimas nedekite po jomis Mazvido ir kitu autoriu parasu. 

Labiau nusikliedėti neįmanoma. Vadinasi, jei knyga ne autoriaus pirminis rankraštis, tai jau nebegalima po ja dėt autoriaus vardo. Arba jei Homero Iliada ir Odisėja išversta iš graikų kalbos į lietuvių, tai jau nebegalima vadinti Homero kūriniais. 

Tai ira vertimai kas ir kada ir is ko isverte. Jusu zodine po sukurtas zodzeis pasiraso orginalai , ne vertejai ne kurejai bet orginalai.

top ! Jus turite nuroditi puslapi kureme as nurodziau kad panike is panienka ar kaip jus ten rasote panieka.

Pats žinot, kad taip rašėt. Tikrai nerausiu forumo, kad surasčiau tokią nesąmonę. 

PIRSTINE JUM I VEIDA . Pasistenkite surasti.

Baisu ar ka , tai tik pradzia. 

Žinoma, paskiau pasiimkit gitarą ir skelbkit savo tiesas gatvėse, kol nepagaus ir neuždarys į psichiatrinę. 

Kas mane turetu pagauti? Koke nors bendrines kalbos zandarmerija.

Pagrindas bus tikrai neseme forume bet only on pei-perviu (rasau kaip tariu ). 

Visų pirma, įsitikinkit ar jūsų tarimas teisingas, o tada rašykit. Nes jei jūs lietuviškai kalbat, taip kaip rašot forume, tai jums tikrai reikia pas logopedą. 

Lietuviskai kalbate . Jusu galvoja tam tikri lietuviskumo sablonai , kas i juos netelpa ne lietuviska . Mano uzuojauta.

Jūs neskiriat ė nuo ę ir e ir e ilgosios 

O kaip jus tarete ta neskiri-at ar neskirIAt ar kaip kitaip ir pagal jus kuris tarimas taisiklingas . Ir ka jus bandote iroditi su e skirimu ? Ira e prisakine (ilga) ir galine (trumpa) , paprasta kaip du kart du . Kitas dalikas kad pas jus dubliuojasi ia ilgas arba trumpas , e ilgas arba trumpas ir ę ilgas , man tai fonetinis haosas jum tai normalu.

ž ir š nuo z ir s
y nuo i ir nuo į
ą/a/a ilgosios
ų/u/ū
ir tt...
č nuo c
dž nuo dz

e nuo ia, ir savaime suprantama jų atbalsių ė nuo io.

Manau turit labai didelių problemų :sm16: 

Kaip jus skirete e nuo ia ? y nuo i net neprasau nes jusu samoneja y tai i ilgoji .

Parodikite kad neturite jokiu problemu atskirti e nuo ia fonetiskai .

Edited by Julius 2007-07-18 23:42
Top of the page Bottom of the page

Frozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2019 PD9 Software