Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "We can draw lessons from the past, but we cannot live in it." Lyndon B. Johnson (1908 - 1973), December 13, 1963
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Antianarchizmas
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
Žygeivis
Posted 2009-01-20 19:36 (#57256 - in reply to #57218)
Subject: RE: AntianarchizmasExtreme Veteran

Posts: 515
500105
Location: Ignalina
"Liudininkai nurodo tikruosius riaušių dalyvius ir lyderius – Algirdo Paleckio komunistus („frontininkus“) ir Mindaugo Murzos nacius („nacionaldarbininkus“)."
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Nei vienas iš Mindaugo Murzos organizacijos narių jokiose riaušėse nedalyvavo ir netgi negalėjo dalyvauti - nes M. Murza iš principo neužsiima tokiais niekais, kaip kažkokių primityvių riaušių organizavimas (netikėkite mūsų kosmopolitine propaganda: Murza tikrai nėra kažkoks "raudonasis ar rudasis idiotas", anarchistas, ar kitoks smulkių smurtinių akcijų šalininkas).

O jo organizacijoje disciplina yra "geležinė" ir niekas "saviveikla" ten neužsiima - daug metų buvau jo organizacijoje ir tai puikiai žinau.


Beje, galite neabejoti, jog VSD agentai ar policija būtų pasinaudoję net menkiausia proga "susemti" bent vieną nacionaldarbininką ir po to sukelti propagandinį triukšmą, jei tik būtų buvęs bent menkiausias tam pagrindas - nacionaldarbininkus tuoj pat sulaikydavo ir už nepalyginamai menkesnius dalykus, nei langų daužymas ar tuo labiau policininkų mušimas (užtekdavo tik gana atokiai pastovėti su paprasčiausiu plakatu, prie kokios nors "menoros").

Pasikliauti "Lietuvos ryto" vadinamais "liudininkais" yra tiesiog juokinga - pamatė, kad M. Murza buvo mitinge (ir vėliavą savo buvo iškėlę), ir tuoj paskelbė per "Lietuvos ryto" TV, kad tai Murza organizavo riaušes ...

Nors Kubilius šį kartą kažkodėl Murzą neminėjo - tik Paleckį.

P.S. Galiu atsakingai garantuoti, kad M. Murza, jei kada ir darys, tai tikrai ne elementarias ir primityvias riaušes su Seimo ar Vyriausybės langų daužymu (kam gi naikinti savo pačių turtą?), bet tikrą revoliuciją - tačiau tik tada, kai bus tikras, jog absoliuti dauguma Tautos jį palaikys; jo organizacijoje bus ne keli šimtai, o keliasdešimt tūkstančių narių; ir bus tinkama tarptautinė geopolitinė situacija.

M. Murzos tikslas yra labai aiškus - ne langus mušti, o paimti Lietuvos Valstybėje visą politinę valdžią ir po to įvykdyti labai konkrečias politines bei ekonomines reformas.

Mūsų valdžia tai puikiai žino ir kaip tik todėl labai bijo, jog būtent tokia situacija Lietuvoje (ir visoje Europoje) palengva "klostosi".

Edited by Žygeivis 2009-01-20 19:51
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2021 PD9 Software