Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Если хочешь видеть, что было тысячу лет назад, вникай в современность; если хочешь познать огромное множество вещей, начинай их изучение с одной или двух." Сюнь-цзы
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Antianarchizmas
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
alatar
Posted 2009-01-21 14:08 (#57295 - in reply to #57256)
Subject: RE: AntianarchizmasExtreme Veteran

Posts: 326
20010010105
Nei vienas iš Mindaugo Murzos organizacijos narių jokiose riaušėse nedalyvavo ir netgi negalėjo dalyvauti - nes M. Murza iš principo neužsiima tokiais niekais 


...ir šiaip labai doras bei taikus žmogus, O reichstagas užsidegė pats arba jį padegė žydai Juokinga. Riaušėse murzininkai buvo ne šiais stebėtojai. Išsiskiriantys savo apranga (imituojančio kamufliažo arba odinės striukės, kerzai, skustos galvos, niūrus žvilgsnis, visai kaip iš SA plakatų, kaukėti veidai) jie buvo vieni aršiausiųjų ir patys veržėsi ant VST pareigūnų. Visa tai užfiksuota video medžiagoje. Buduliai daugiausiai mėtė gniūžtes, akmenis, plytgalius, o šitie prisidėjo savaip - padaužė apatinius langus.

Kita vertus, lipdyti etiketes, kuris iš jų skinas, kuris murzininkas ar šiaip budulis nėra prasmės. Jie ten atėjo su tikslu. Pakurstyti ir "nusiteikę". Nesiimu spręsti ar tai buvo "Naujoji kairė", ar "Patriotinė dešinė" - tai teoriškai turėtų aiškintis saugumas, tik bijau - jis morališkai ir dar visaip kaip sukompromituotas, tad kiek neįgalus, kad darytų išvadas, kaip normalioje demokratinėje valstybėje.
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2021 PD9 Software