Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Everyone is necessarily the hero of his own life story." John Barth (1930 - )
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Antianarchizmas
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
Žygeivis
Posted 2009-01-21 18:51 (#57302 - in reply to #57277)
Subject: RE: AntianarchizmasExtreme Veteran

Posts: 515
500105
Location: Ignalina
Tomas Baranauskas - 2009-01-21 12:48 AM

Pasikliauti "Lietuvos ryto" vadinamais "liudininkais" yra tiesiog juokinga - pamatė, kad M. Murza buvo mitinge (ir vėliavą savo buvo iškėlę), ir tuoj paskelbė per "Lietuvos ryto" TV, kad tai Murza organizavo riaušes ... 


Neverskite visko Lietryčiui. Ir šiaip liudininkai-saviveiklininkai tą pastebėjo:
http://www.kleckas.lt/blog/riauses-ir-protestas-prie-seimo

Sakot, drausmė geležinė? Tai, vadinasi, jeigu fiureris liepė, tai visi ir dalyvavo riaušėse. Kažkur skaičiau (bene fiurerio tinklalapyje), kad jis nusivylė demokratiniais valdžios siekimo būdais, tai jeigu šitaip, tai riaušės - tik gėlytės. Kaip jūs įsivaizduojate valdžios paėmimą ne demokratiniu keliu?

 


"Klecko" pateiktoje nuotraukoje ramiai stovi Mindaugas Murza greta savo vėliavos - kur jūs matote kokį tai dalyvavimą riaušėse? Nei jis, nei mitinge dalyvavę keli jo organizacijos nariai (jų buvo tik keletas, jei kam įdomu), ne tik akmenų, bet ir sniego gniūžčių nemėtė, kaip daugybė ten buvusių ir vaikigalių, ir net "įsijautusių" bobučių.

Kalbant apie "paliepimus" - tai galiu garantuoti, Tomai, kad "fiureris" neliepė savo organizacijos nariams dalyvauti riaušėse. Dėl labai elementarios priežasties - šiuo metu taip valdžios nepaimsi. Tie, kas iš tikro dalyvavo tose riaušėse - nei vienas nėra M. Murzos organizacijos narys. O tai, jog daliai Lietuvos jaunimo patinka imituoti Murzos organizacijos narių naudojamą atributiką - nieko keisto. Pvz., ir marškinėlius su Če Gevaros portretu ne vien tik anarchistai nešioja ...

Kaip jau rašiau, manau, kad kada nors Mindaugui gal būt pavyks surengti revoliuciją - bet jis tai darys tik tada, kai tam bus tinkamos sąlygos (ir vietinės, ir tarptautinės), garantuojančios valdžios paėmimą ir išlaikymą. Žinoma, su mūsų rinkimų sistema ir demokratija tai neturės nieko bendra.

Bet tai neturi nieko bendra ir su kokių nors primityvių riaušių organizavimu bei langų daužymu. Dar kartą pasikartosiu - taip valdžios nepaimsi, o tik suteiksi mūsų kosmopolitinei valdžiai teisinį pagrindą išvaikyti organizaciją, o jos narius susodinti.

Tomai, juk jūs, kaip istorikas, puikiai žinote, kuo skiriasi riaušės, maištas, socialiniai neramumai ar net "rūmų perversmas" nuo revoliucijos. Mindaugas irgi tai puikiai žino ir niekada neleis, kad jo organizacija įsiveltų į kažkokias vietinės reikšmės riaušes.

Žinoma, jei jo, šiuo metu viešai veikiančią, organizaciją išvaikys, o aktyvius narius susodins, tai taktiką jam teks keisti.

Kriwis - 2009-01-20 11:23 PM

M. Murzos tikslas yra labai aiškus - ne langus mušti, o paimti Lietuvos Valstybėje visą politinę valdžią ir po to įvykdyti labai konkrečias politines bei ekonomines reformas. 


Labai įdomu. Gal galite plačiau pakomentuoti. Pavyzdžiui apie reformas ekonomines? O tai ponui Murzai kažkaip sunku tai suformuluoti prieinamai tautai. Gali gi visko žmogus iš nežinojimo visko prisigalvoti. 


Nekomentuosiu - mano ir Mindaugo požiūriai kai kuriais klausimais skiriasi, todėl skaitykite jo paties svetainę:

http://www.vlnds.lt/web/

Jei kas neaišku, klauskite jo paties:

http://www.vlnds.lt/web/kontaktai/
http://www.vlnds.lt/web/rasykite-mums/

Edited by Žygeivis 2009-01-21 19:07
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2021 PD9 Software