Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Политика на семьдесят, а, может, и восемьдесят процентов - это дискуссия на тему истории." Юлиуш Мерошевский
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Antianarchizmas
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
Tomas Baranauskas
Posted 2009-01-21 20:18 (#57308 - in reply to #57302)
Subject: RE: AntianarchizmasAdministrator

Posts: 6986
5000500500500200200501010105
Location: Vilnius
kur jūs matote kokį tai dalyvavimą riaušėse? 


Tekste. Jei jūs priekabiai reikalausite absoliučių įrodymų, tai net nuotraukoje metantis akmenį užfiksuotas Murza tokiu įrodymu nebus - o gal jis metė visai ne į Seimo langą, o gal tik bandė nuvyti riaušininkus nuo Seimo? Galų gale gal jis asmeniškai jokio akmens ir nepaleido, tik vadovavo ir fiksavo saviškių nuopelnus? Čia jau detalės. Jeigu Murzos tikslas buvo tik sudalyvauti taikiame mitinge, tai kodėl jis kartu su tūkstančiais kitų dalyvių nepersikėlė į antrąją mitingo dalį prie Vyriausybės, o liko su tais keliais šimtais, kurie dalyvavo riaušėse?

Nei jis, nei mitinge dalyvavę keli jo organizacijos nariai (jų buvo tik keletas, jei kam įdomu


Aš, beje, ir nesakau, kad jis ir jo organizacijos nariai ten buvo svarbiausi. Puikiai įsivaizduoju tos organizacijos narių "gausumą".

nei vienas nėra M. Murzos organizacijos narys. O tai, jog daliai Lietuvos jaunimo patinka imituoti Murzos organizacijos narių naudojamą atributiką - nieko keisto.  


Kadangi organizacija neregistruota ir oficialiai neegzistuoja, galima sakyti, kad visi tik imituoja Murzos atributiką. Tik truputį keista, kad kažkam patinka Murzos atributika, bet nepatinka pats Murza, t.y. jie nesiruošia tapti jo organizacijos nariais.

Kaip jau rašiau, manau, kad kada nors Mindaugui gal būt pavyks surengti revoliuciją - bet jis tai darys tik tada, kai tam bus tinkamos sąlygos (ir vietinės, ir tarptautinės), garantuojančios valdžios paėmimą ir išlaikymą. 


Matote, tokių sąlygų niekada nebūna. Kas tik kada nors demokratiniais ar nedemokratiniais keliais ėmė valdžią, niekada neturėjo jokių garantijų, kad pavyks.

Žinoma, su mūsų rinkimų sistema ir demokratija tai neturės nieko bendra.  


Labai dažnai atsitinka, kad tokios su demokratija nieko bendro neturinčios revoliucijos po to ryja savo vaikus. Ir nepasiskųsit, nes teisė skųstis - tai jau "supuvusios" demokratijos atributas.

Nekomentuosiu - mano ir Mindaugo požiūriai kai kuriais klausimais skiriasi 


Paprastai visų pirma susidorojama su tais, kurių pažiūros nedaug skiriasi nuo revoliucijos vado, bet SKIRIASI!!! Čia jau netvarka - vidaus priešas pavojingesnis nei išorės. Laikykite špygas už tai, kad jūsų apibūdinta situacija niekada nesusidarytų. Jūs čia be gailesčio žiūrite į demokratiją, bet naiviai įsivaizduojate, kad, jos nesant, galėsite naudotis vienu iš jos atributų - teise turėti skirtingą nuomonę.Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2021 PD9 Software