Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "We are not asking for a complete opening of NATO’s door, just a small enough opening so that Lithuania can get through it." Lithuanian Prime Minister Gediminas Vagnorius, speaking to journalists in July, 1998
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Antianarchizmas
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
Aštrusis_dantis
Posted 2009-01-22 02:46 (#57339 - in reply to #57310)
Subject: RE: Murza-ekonomistas


Expert

Posts: 1270
500500200501010
Programa (ir pakankamai išsami) M.Murzos organizacijoje, žinoma, yra - bet viešai ji skelbiama tik kaip kelios dešimtys bendrų principų. Nes ją viešai detalizuoti taip pat nėra jokios prasmės - juk ne mūsų "demokratiniams" rinkimams laimėti ji skirta. 


O taip - ji skirtai neonacistinei diktatūrai sukurti.

Beje, kalbant apie pseudo nacionalsocialistinės simbolikos ir terminologijos naudojimą, kuris taip nervina mūsų "demokratus" ir "demokratinę" žiniasklaidą - ji naudojama visų pirma todėl, jog taip yra garantuojamas neblėstantis ir pastovus žiniasklaidos dėmesys 


Įdomu kodėl jūs demokratus rašote su kabutėmis? Aš irgi demokratas ir mane ta simbolika ne paprasčiausiai nervina, o kaip žmogų, kurio senelė iš motinos pusės perėjo karo metu nacių "darbo stovyklą", o senelio sesė iš tėvo pusės perėjo sovietų gulagą ižeidžia. Tokios organizacijos turėtų būti likviduojamos greitai ir griežtai.

ir tai sudaro galimybę atrinkti iš ateinančių į organizaciją savanorių būtent tuos būsimus organizacijos narius, kurie yra tinkami organizacijai - pagal eilę tam tikrų kriterijų. 


Spėju kriterijus (tik spėju) - neapykanta kitoms rasėms, kitoms tautoms, visiems kitokiems požiūriams į gyvenimą (apie gėjus net nešneku, juos turbūt ruošiamasi į durnynus siūsti geriausiu atveju), pasirengimas smurtauti prieš kitus žmones... Ko dar nepaminėjau?
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2021 PD9 Software