Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Vilnius...narrow cobblestone streets and an orgy of the Baroque: almost like a Jesuit city somewhere in the middle of Latin America." Czeslaw Milosz
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Antianarchizmas
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
Aštrusis_dantis
Posted 2009-01-22 13:11 (#57368 - in reply to #57353)
Subject: RE: Demokratija ir diktatūra


Expert

Posts: 1270
500500200501010
Kodėl gi? Precedentas jau yra - Paksa nuvertė klasikinio rumų perversmo būdu. Liaudies reakcijos nebuvimas įrodytas praktiškai.. 


Ir kas gi čia per kliedesiai? Kaip tai reakcijos nebuvimas kai pats buvau nuėjęs prie prezidentūros ir skandavau ir iš šikpopierio atakos juokiausi? O gal nematėte megztųjų berečių mitingų paksiui paremti? Ir be to baikite čia tas pasakas apie rūmų perversmą, aš suprantu, kad jums paksius būtų labai geras prezidentas (kur gi ne Rusijos kontroliuojamas prezidentas), bet papasakokite kurioje vietoje buvo nusižengta konstitucinei procedūrai ir įstatymams? O gal jums atsiųsti įrašus, kuriuos visa Lietuva girdėjo, suprato kas per "paukštis" paksius ir jo nerėmė. Kiek procentų žmonių rėmė paksių po to kai pasiklausė kaip boria jį pavers politiniu "trūpu", kai pareiškęs, kad pasižadėjimas skirti boria patarėju yra melas, o po poros dienų jį paskyręs ir po to kai jau boria politinėje laidoje išdidus sėdėjo staiga gavo atšaukimą iš posto atgal, kai stora kekšė (smailytė) su tarptautiniu nusikaltėliu aptarinėja VSD ataskaitą dieną po to kai ji buvo pristatyta prezidentui... Kai almakso analitikai pačiame įvykių įkarštyje pasirodo Lietuvoje... Ir t.t. Kai boriai suteikia Lietuvos pilietybę už "nuopelnus" kai jis prieš tai buvo ATSISAKĘS Lietuvos pilietybės? Jūs ką mus durniais laikote?

Edited by Aštrusis_dantis 2009-01-22 13:18
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2021 PD9 Software