Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Kaip ir Gyvenimo logikos partiją, Reformų partiją galima laikyti "vilnietiškomis" marginalijomis, kurie nuo "kaunietiškų", dažniausiai propaguojančių nacionalizmą, skiriasi potraukiu tiesiog nusišnekėti." Vitalijus Kanapeckas, "OMNI laikas" (2002)
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Antianarchizmas
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
Žygeivis
Posted 2009-01-22 22:50 (#57400 - in reply to #57392)
Subject: RE: AntianarchizmasExtreme Veteran

Posts: 515
500105
Location: Ignalina
Seniau aš stebėdavausi, iš kur atsiranda asmenys, save vadinantys lietuviais, tačiau labai aktyviai palaikantys Lietuvos "išlietuvinimą" - nutautinimą.

Dabar, praėjus jau 18 metų atkurtos Nepriklausomybės, nebesistebiu - per tuos metus mūsų valdžios ir informacijos priemonių aktyviai skleidžiama kosmopolitinė propaganda išauklėjo visą kartą išsigimusių Lietuvių Tautos atmatų: mankurtų - kosmopolitų - anarchistų - pederastų, kuriems akmenų mėtymas, langų daužymas - tai yra savos Valstybės turto naikinimas, yra normali ir priimtina veikla, "taip kovojant su fašistine Valstybe".

Įdomiau kitkas - kažkodėl visokie anarchija.lt, komunist.org, left.ru ir bitininko blogo "rašytojai" visaip bando įteigti, jog riaušes rengia ne raudonieji-anarchiniai kosmopolitai, o būtent lietuvių nacionalistai - kurie yra iš principo prieš bet kokį savos Valstybės turto naikinimą ir palaiko tvirtą tvarką Valstybėje.

Vis tik kuo toliau, tuo aiškiau matosi, kad sulaikytuosius riaušininkus "užstoja" būtent šitie "anarchistiniai - raudonieji - kosmopolitiniai - pederastiniai" forumai tiek Lietuvoje, tiek ir Rytuose bei Vakaruose.

Vienas iš naujesnių pavyzdžių:

Peterburgo komunistai palaiko „sukilimą“ Lietuvoje
http://www.lrt.lt/news.php?strid=0&id=5112542

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O lietuvių tautinių - patriotinių forumų nariai - atvirkščiai - reikalauja kuo griežčiau nubausti riaušininkus, naikinusius Lietuvos Valstybės turtą:

Riaušės Vilniuje 2009 01 16
http://diskusijos.patriotai.lt/viewtopic.php?f=36&t=3025

2009 01 16 - prie Seimo vyko kruvinos riaušės - policija naudojo ašarines dujas ir gumines kulkas
http://lndp.lt/diskusijos/viewtopic.php?t=3217

Vienu žodžiu, pamažu aiškėja "kas yra kas".

Ir dar aiškiau, jog daugelį metų mus mulkinanti propaganda apie "dešiniuosius", "kairiuosius" ir "centristus" yra tyčia skelbiama nesąmonė, neatitinkanti realybės.

Visiškai akivaizdu, kad realiame gyvenime yra tik nacionalistai (tautininkai) (žinoma, labai įvairių pažiūrų, kalbant apie socialinius klausimus ir valstybės valdymo formas) ir kosmopolitai (irgi, beje, labai įvairių "pakraipų", įskaitant ir šiuo metu ypač aktyviai besireiškiančią "pederastinę").

Vieni - nacionalistai (tautininkai) - siekia išsaugoti Lietuvių Tautą , Lietuvių kalbą ir Lietuvos Valstybę, o kiti - kosmopolitai - siekia visa tai sunaikinti ir "išlietuvinti".
"

Edited by Žygeivis 2009-01-22 23:16
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2021 PD9 Software