Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/

[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "What may be done at any time will be done at no time." Scottish Proverb
- (Added by: Tomas Baranauskas)

Antianarchizmas
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 

Sakmius
Posted 2009-01-23 21:47 (#57468 - in reply to #57465)
Subject: RE: Apie nelogiškas įžvalgas

Extreme Veteran

200200501010105
Visų pirma mano pažįstama NK narė yra heteroseksuali, visų antra ji yra išsilavinusi, ypač kas liečia psichologijos ir sociologijos mokslus, visų trečia, jei NK atstovauja ir homoseksualų interesus, tai nereiškia, kad jie šiknadulkiai. Jie papraščiausiai atstovauja lygias galimybes.

Beje, gamta gali lygiai taip pat nuskriausti jūsų vaikus arba draugus. Tai vadinsit savo vaikus arba draugus šiknadulkiais?
Beje, kas davė teisę orientaciją traktuoti kaip skriaudą? Žmogaus orientacija yra natūralus gamtos procesas, įvairiose gyvūnų populiacijose veikia tie patys orientacijos principai, tačiau tik žmonės, vieninteliai žinduoliai, kurie sugeba šitaip niekinti niekuo nekaltus žmones. Kažkada girdėjau per radiją mediką, kalbant, kuris pasakė, jog žmonės - patys žiauriausi žinduoliai. Smurtas prieš vaikus, moralinis smurtas prieš pačius žmones, kad ir tuos pačius homoseksualus yra iš tos pačios žiaurios pasąmonės.

Visų trečia, kai kalbėjot apie šiknadulkius, aš tamstos žodžiuose įžvelgiau dulkančias šiknas, galvojau, kad turit omeny "budulius" ir tinginystę apskritai... Taigi, šiknadulkystė sukasi tik jūsų mintyse, ne mano Giliai pasąmonėj jūs esat ne kas kitas, kaip šiknadulkis, kuris negali susitaikyti su tuo ir labai kompleksuoja. Dauguma mano pažįstamų išsilavinusių heteroseksualų yra tolerantiški, o tokius pasisakymus kaip jūsiškiai galiu traktuoti kaip šiknadulkystės apraiškas. Apie šiknadulkystę jūs ko gero galvojate dažniau, nei patys homoseksualai

Einant prie rimtesnės temos, nacionalizmu nėra kuo didžiuotis. Lietuva niekada nebuvo lietuviams, galų gale tie patys lietuviai nėra lietuviai, tai yra baltai, gyvenantys dabartinės Lietuvos teritorijoje, taip pat į Lietuvą nuo seno įeina slavų ne maža dalis, galima sakyti, jog slavai istoriškai integruoti į Lietuvą daug labiau, nei pvz. žemaičiai. Nemaža dalis lietuvių yra tik pusiau lietuviai, arba išvis ne lietuviai, jiems Lietuva vertybė tik tiek, kiek užtikrina jų teises ir laisves. Taigi, absurdas yra niekinti kitų lietuvių vertybes dėl savo nacional-egoizmo. Aš esu patriotas, bet ne nacis.

Nacionalizmas, kosmopolitizmas yra labai velyvos kulūrinės išdavos, nieko bendro neturinčios su senosiomis lietuvių vertybėmis. Paskaitykit bent Gedimino laiškus, kokios ten vertybės.

Edited by Sakmius 2009-01-23 22:05
Top of the page Bottom of the page

Frozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2019 PD9 Software