Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Vytauto Didžiojo žirgo išmaudymas Juodojoje Jūroje mums ne ką tepadėjo. Geriau jis būtų pajodinėjęs Baltijos pakrante ir čia išmaudęs savo žirgą." Vytautas Alantas (1902 - 1990)
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Antianarchizmas
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
Vors
Posted 2009-01-24 04:56 (#57499 - in reply to #57496)
Subject: RE: Už LansbergįExpert

Posts: 1294
5005002005010101010
Oho kos požiūris, o aš mačiau kitokių atvejų, pvz Pakūtuvėnų vienuolyne sėkmingai į gyvenimą sugrąžinami baisiausiai degradavę žmonės ir tampa kultūringais visuomenės nariais. Yra begalė žmonių, kurie buvo sutaisyti. 


Tai kas kitą. Kalbame juk ne apie kažkokius paskirus atsivertimus, atskirus benamius ar kitus asocialius asmenis, o apie socialinę terpę, kurioje nepagarba kitam ir smurtas yra kultūrinė norma. Negali priversti žmogų pasikeiti, jei jis savimi yra visiškai patenkintas. Aišku, teoriškai gali perkelti žmogų iš vienos terpės į kitą, kur jis vėliau ar anksčiau galbūt prisitaikys ir sutaps su aplinkiniais (perfrazuojant NK apaštalus, atras sau naują diskursą ), bet negali gi uždaryti ištisų bendruomenių į konclagerius perauklėjimui, kas beje, neduotų rezultato. Pvz kalėjimas yra sugalvotas kaip pataisos namai, kur disciplina ir malda atpratina nuo blogų įpročių. Rezultatas visiškai priešingas, tai valstybės išlaikoma nusikalstamumo mokykla. Ir per 200 metų nuo kalėjimo, kuris pakeitė katorgą, išradimo, nėra jokio progreso ką nors perauklėjant.

Gyvas pvz. iš kiek kitos operos yra ponas Žygeivis. Kaip siūlysit iš jo išvaryti ksenofobiją? (tik be kalėjimų, nelegalių ir fantastinių metodų).

Kaip ten bebūtų Uspackichas tikrai šiems dviems neprilygsta 


Kalbėjau apie asmenine charizmą, o ne tinkamumą pareigoms. Uspaskis kaip pareigūnas yra materializuotas košmaras. Bet kaip ten bebūtų, jis sugeba bendrauti šiltai ir sukelti teigiamas emocijas, tuo tarpu nuo Grybauskaitės kalbų dažnai apima panašus jausmas, tarsi sukandus citriną ar klausantis stomatologo grąžto.

Edited by Vors 2009-01-24 05:14
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2021 PD9 Software