Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "We can draw lessons from the past, but we cannot live in it." Lyndon B. Johnson (1908 - 1973), December 13, 1963
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Antianarchizmas
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
Žygeivis
Posted 2009-01-26 19:25 (#57666 - in reply to #57611)
Subject: RE: AntianarchizmasExtreme Veteran

Posts: 515
500105
Location: Ignalina
Sakmius - 2009-01-26 12:18 AM

1. Esu realistas, neblogai išmanau ir Lietuvių, ir kitų tautų istoriją, todėl puikiai suprantu, kad Lietuvių tautai tikrai gresia išnykimas - gal per 100 metų, gal per 300 - jei nesustabdysime dabar jau vykstančių ir intensyviai skatinamų procesų. 


Jūs papraščiausiai kompleksuojate dėl savo stipraus polinkio į homoseksualumą, dėl to švaistydamasis tokiais liguistais teiginiais siekiate kompensuoti savo kompleksą, kadangi žinote, jog pačiam gali nepavykti susilaukti palikuonių.

2. Nesu nei gėjus, nei biseksualus, nei turiu tokį polinkį. O štai apie jus to nepasakyčiau - sprendžiant iš jūsų labai jau emocionalaus reagavimo į šią temą. 


Taigi gėjus jūs ir puikiai tai žinot. Mano kalboje emocijos nėra, galų gale tai netgi kibernetinė kalba, kuri nerodo jokių emocijų, viskas ką aš galiu uždėti tik sarkastiška šypsenėlė . Jūs papraščiausiai interpretuojate taip.

3. Kuo remiasi ES žinau neblogai - ES ideologai apskritai remia viską, kas skatina palaipsnį mažesnių tautų išnykimą, nors viešai tai visaip neigia. 


Tokią įžvalgą tegaliu susieti su pirmąja.
 


Aš dabar, matyt, turiu įrodyti, kad "nesu kupranugaris"?

Apskritai, manau, kad šiknadulkių ir kūšialaižių (o kalbant ne lietuviškai, bet "moksliškai" - gėjų ir lesbiečių) problemą Lietuvos Valstybei teks išspręsti. Tačiau tai tėra viena iš daugelio antraeilių problemų, kuriai neverta aukoti savo laiką ir mintis. Patariu pasiskaityti signatarės Rūtos Gajauskaitės neseniai išleistą knygą "Sodoma ir Gomora". Ten pakankamai išsamiai išnagrinėti įvairiausi argumentai - tame tarpe ir ES "ekspertų" pateikiami. Nieko naujo mes čia "neišdiskutuosime", ko jau nėra parašyta šioje knygoje.

Yra nemažai žymiai sudėtingesnių ir Lietuvos Valstybei, Lietuvių Tautai ir Lietuvių kalbai gyvybiškai svarbių problemų, kurių laiku neišsprendus Lietuvių kalba bei Lietuvių Tauta išnyks, kaip jau išnyko dešimtys baltų tautų ir genčių.

Štai viena iš tokių problemų, aiškiai suformuluota "Vilnijos" draugijos:

Kam ir kodėl Lietuvoje prireikė lenkiškų raidžių?
http://www.mazoji-lietuva.lt/article.php?article=1354


Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2020 PD9 Software