Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Mes, lietuviai, esam mįslinga tauta. Mes vis dar savo dvasioje tebesiblaškom tarp buvusių valdovų imperinės pilies ant Gedimino kalno ir susmegusios į žemę vargdienio lūšnos, vis dar nedrįsdami praverti langų ir mesti drąsų žvilgsnį į Lietuvos rytojaus viziją." Vytautas Alantas (1902 - 1990)
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Antianarchizmas
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
tikras lietuvis
Posted 2009-01-28 17:12 (#57812 - in reply to #57597)
Subject: RE: Antianarchizmas50050050050050050050020020010101010
Žygeiviui . Sakote ,kad homoseksualus reikia toleruoti . Nesutinku . Visų pirma ,kaip ir rašiau , homoseksualas homoseksualui nelygu - tas ,kuris tokiu gimė ( austrų gydytojas nustatė ,kad tokių gimsta tik 1 iš milijono - rašyta delfi.lt) ,jis nėra niekuo kaltas ir dar šitie yra ypatingi tuo ,kad JIE SAVO GYVENIMO BŪDO NEKAIŠIOJA VISUOMENEI PO NOSIM - kaip ir yra įprasta Lietuvoje . Tad su jais jokių problemų nėra ir jiems ,aišku ,jokių problemų nėra ( jie ,beje ,pyksta ant simonkų ir pan. už jų gyvenimo būdo viešinimą - publikacijos spaudoje). O štai pederastai ,tai įsigiję palaidu gyvenimo būdu ,savo reklamomis verbuojantys naujas aukas ,yra visuomenei nepriimtini. Todėl mes neturime pederastų toleruoti ( tolerancija yra blogio pakentimas ,o kuriam galui Lietuvai blogis ? ) ir turime būti griežti ,nors ir teisingi jiems . Kas kita tikrieji homoseksualai ,visiškai nekeliantys visuomenei problemų . Jiems mes turėtume būti geranoriški - t.y.tokie pat ,kaip ir esame sergantiems,seneliams,užsieniečiui ,norinčiam paklausti gatvės ir pan .
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2021 PD9 Software