Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/

[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Būti lietuviu reiškia būti negausios tautos žmogumi, o tai reiškia trigubai intensyviau dirbti ir trigubai intensyviau gyventi." Ingė Lukšaitė
- (Added by: Tomas Baranauskas)

Antianarchizmas
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 

Aštrusis_dantis
Posted 2009-02-03 18:13 (#58061 - in reply to #58023)
Subject: RE: Antianarchizmas

Expert

500500200501010
Yra šventa taisyklė, nepriskirkit nusikalstamų bruožų ištisoms tautoms ar civilizacijoms, tai viena. Talibanas talibanu, o musulmonai musulmonais. 

Na na, tik įdomu kodėl didžioji dalis teroristinių organizacijų musulmoniškos, apie skurdą nepasakokit, yra ir gerokai skurdesnių regionų.

Antra, koviniai savižudžiai ir civilių skerdimas karuose yra tokie pat seni, kaip pats karas. 

Aš kalbu apie moderniuosius laikus, bet kur jau taip aktyviai prieš civilius naudojo savižudžius?

Trečia, kas baisiau: teroristas, kuris pasislepia už vaikų nugarų, ar "antiteroristas", kuris tuos vaikus, kartu su visu teroristu ištaško gabalais? 1500 lavonų už keliolika žuvusių Izraelio civilių yra labai ne kokia matematika. Įsivaizduokit, kad Putinas Beslaną su GRAD'u subombardavęs būtų, kaip pamoką čečenų separatistams.. 

Kiek aš pamenu Beslanas yra Rusijos miestas, o kad Čečėnijos miestai buvo masiškai bombarduojami niekam ne paslaptis. O kas dėl Izraelio tai tokia ciniška matematika man labai patinka - pagal jus Izraelis turėjo nužudyti lygiai tokį patį skaičių palestiniečių ir toliau gyventi bunkeriuose? Hamas pamatęs, kad nesugeba susitvarkyti su ekonominėmis problemomis pats ieškojo konflikto su Izraeliu, o po to slėpėsi tar civilių gyventojų. O kadangi tie gyventojai ir išrinko Hamas jie automatiškai neša atsakomybę už šiuos veiksmus - jų DEMOKRATIŠKAI išrinkta vadovybė paskelbė karą Izraeliu ir jie nekalti? Gal pabandome įsivaizduoti kas būtų jei tarkime Gruzija imtų raketomis nuosekliai apšaudyti Rusijos teritoriją... Nereikia užslėpto antisemitizmo ir dvigubų standartų.

Kur kas baisiau, kai neva civilizuota šalis, kuri lyg yra mūsų partneris ir saugumo garantas, susigalvoja tokius dalykus, kaip Bušo doktrina ir Guantanamo kalėjimas. 

Ir tai yra didelė gėda vakarų pasauliui. Bet JAV man niekada nebuvo demokratijos viršūne, man pavyzdžiu tarnauja Skandinavijos šalys.

Tie kurie smerkia, sudaro 93 procentus... 

Nežinau iš kur jūs tuos procentus gavote, bet tiek to nesiginčysime.

Kaip pastebėjo vienas apžvalgininkas, karikatūrų skandalo metu nevaldomi spontaniški protestai prasidėjo ten, kur jie niekada nebūna nei nevaldomi, nei spontaniški. 

Ir tai tik parodo tų šalių valdžioje esančių asmenų mentalitetą.

Nedaugiau nei piktų mužikų isterija Danijoje 

Jūs čia apie ką konkrečiai?
Top of the page Bottom of the page

Frozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2019 PD9 Software