Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Vilnius...narrow cobblestone streets and an orgy of the Baroque: almost like a Jesuit city somewhere in the middle of Latin America." Czeslaw Milosz
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Antianarchizmas
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
Vors
Posted 2009-02-03 19:25 (#58066 - in reply to #58061)
Subject: RE: AntianarchizmasExpert

Posts: 1294
5005002005010101010
Na na, tik įdomu kodėl didžioji dalis teroristinių organizacijų musulmoniškos,  


Nesąmonė, terorizmas yra europietiškas išradimas ir Europoje jis aprimo ne taip jau seniai, o dauguma tų organizacijų yra ir po šiai dienai.


apie skurdą nepasakokit, yra ir gerokai skurdesnių regionų. 


Skurdesniuose regionuose dar ir žmogieną valgo. Šiaip, pirmojoje žinutėje kalbėjau apie skurdžius imigrantų getus, kuriuose kyla problemos.


Aš kalbu apie moderniuosius laikus, bet kur jau taip aktyviai prieš civilius naudojo savižudžius?  


Anksčiau nebuvo tokių gerų sprogmenų ir tokių efektyvių masinės informacijos priemonių, o dabar nebėra jokio kito tokio stipraus antagonizmo.

O kas dėl Izraelio tai tokia ciniška matematika man labai patinka - pagal jus Izraelis turėjo nužudyti lygiai tokį patį skaičių palestiniečių ir toliau gyventi bunkeriuose 


Problema yra ir vertybėse ir matematikoje. Yra tokia moralinė dilema - "ar galima nužudyti nekaltą vaiką, kad išgelbėtum 100 nekaltų vaikų?" Ir yra panaši dilema "Ar galima nužudyti 100 vaikų, kad išgelbėtum 1?". Atsakymas tampa paprastesnis, kada pasaulį skirstai į žmones (baltuosius) ir mažiau vertingus pusiau-žmones ("juodašinknius babajus").

Kadangi aš neskirstau, tai niekada negalėčiau duoti įsakymo bombarduoti civilius.

Tos raketos iš Gazos kėlė mažiau realaus pavojaus, nei neblaivūs vairuotojai keliuose. Hamaz iš Gazos derėjo grūsti ideologiškai, su egiptiečiu pagalba.

O bunkeriuose izraeliečiai būtent po tokių veiksmų ir slėpsis, nes šita akcija išpopuliarino Hamas iki Bibliinių mastų, o ir Hezbula irgi neilgai truks gerai persiginkluoti. Visą kas nutiko: izraelio piliečiams eilinį kartą buvo surengtas "patriotizmo šou" atnešęs tik žalą ir jokio snaudos.

Supraskite: palestiniečiai ir kiti musulmonai, mato ir girdi visai kitas žinias ir skaito visai kitus laikraščius. Ten niekas nekalba apie teroristus pasislėpusius tarp vaikų. Jiems tiesiog rodo lavonus. Ir jie turi labai mažai pasirinkimų - arba nedaryti nieko, arba stoti į Hamas. Ir jie stoja ir stos.


O kadangi tie gyventojai ir išrinko Hamas jie automatiškai neša atsakomybę už šiuos veiksmus - jų DEMOKRATIŠKAI išrinkta vadovybė paskelbė karą Izraeliu ir jie nekalti? 


Grupinės atsakomybės principas yra iš serijos apie nusikaltimus žmonijai. Patarkite ką daryti tiems, kurie nieko bendra su teroristais neturi, ypač tais kurie balsavo už Fatah? Dvėsti dėl kompanijos ir dar būti dėkingiems?

Nereikia užslėpto antisemitizmo ir dvigubų standartų. 


Jei aš nepateisinu jokių žudynių, tai vadinate dvigubais standartais ir dargi antisemitizmu? Gražiai gražu...Tie kurie smerkia, sudaro 93 procentus... 


Nežinau iš kur jūs tuos procentus gavote, bet tiek to nesiginčysime. 


Daviau nuorodą, tai Gallup tyrimai, nepatingėkite apsišviesti.Ir tai tik parodo tų šalių valdžioje esančių asmenų mentalitetą. 


Tai dar ir visus tamsuolius, idiotus ir šiaip žvairius preventyviai šaudykim? Va Šustauskas tokio paties politinio mentaliteto lygio, pirmyn.


Jūs čia apie ką konkrečiai?
 


Apie mitingus Danijoje.


Edited by Vors 2009-02-03 19:28
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2021 PD9 Software