Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Kein größerer Schaden kann einer Nation zugefügt werden, als wenn man ihr den Nationalcharakter, die Eigenheit ihres Geistes und ihrer Sprache nimmt." Immanuel Kant
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Antianarchizmas
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
Aštrusis_dantis
Posted 2009-02-04 12:43 (#58093 - in reply to #58085)
Subject: RE: Tikrieji homoseksualai nesiviešina


Expert

Posts: 1270
500500200501010
Konkliudentiniais veiksmais, taip sakant. Nesu tokių matęs. Gal tai įmanoma būtų kokiame parke, pliaže ar pan.? Bet čia jau, vis tiek, kaip ir viešinimasis, nors, gali būti, ir nevalingas. Visuomenės daugumos reakcija parodytų. Vis tik, manau,derėtų atsižvelgti į visuomenės nuomonę. Čia, pvz.,kaip ir esant svečiuose ar viešoje vietoje - yra tam tikros elgesio taisyklės, kurias pažeidus visuomenės palankumas gali būti prarastas ir toks žmogus PATS NESMAGIAI JAUSIS (kaip,sakykim,pagadinęs orą,nors šiaip,žiūrint iš sveikatos pusės,lyg ir sveika tai). 


Taigi ir pamatėme jūsų tolerancijos ribas - jūsų nuomone šie paprasti dalykai (susikabinimas už rankų, bučkis atsisveikinant) yra leistini heteroseksualioms poroms, bet nėra leistini homoseksualioms poroms. O tai jau vadinama dvigubais standartais. Grubiai šnekant vieniems "gadinti" orą leidžiate, kitiems ne? Gana įdomi moralinė dilema, nors man pačiam irgi nemalonu žiūrėti į viešai besibučiuojančius homoseksualius asmenis. Tiesiog pasirinkimas paprastas - arba priimame kaip normalią ir nuolat būsiančią visuomenės dalį, arba turime dideles problemas. Istorikams šis klausimas iš viso turėtų būti įdomus, nes egzistavo visuomenės (pvz. antikinė Graikija) kur homoseksualumas buvo laikomas normaliu dalyku. Jūsų nuomone antikinė Graikija buvo ištvirkusi šalis?


Edited by Aštrusis_dantis 2009-02-04 12:48
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2021 PD9 Software