Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/

[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "История учит, используя запрещенные педагогические приемы." Веслав Брудзиньский
- (Added by: Tomas Baranauskas)

Antianarchizmas
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 

Vors
Posted 2009-02-04 20:10 (#58104 - in reply to #58076)
Subject: RE: Antianarchizmas

Expert

5005002005010101010
Vors, jus tiesiog kokciai politiskai korektiskas.  

Ačiū, o jūs rūgščiai šovinistiškas.

(nesakau kad tarp visu). 

Aleliuja! O aš jau bebuvau pradėjęs galvoti, kad rašote apie musulmonus apskritai...

As pazinojau daugiau musulmonu nei vienas Vilniaus kavines laikytojas, 

Dirbu nemenkoje tarptautinėje kompanijoje, su musulmonais ir visokiais kitokiais bendrauju tikrai ne vien kavinėse. Nėra tokio bendro "musulmono" vardiklio, kaip bandote rašyti. Islamo pasaulis pakankamai didelis ir įvairus, Filipinų musulmonas savo kultūra nuo marokiečio, pakistaniečio, turko ir .t.t skiriasi drąstiškai ir kiekvienu atveju labai skirtingai.

Gyvybe nera tokia verybe kaip vakaruose 

Man yra menkai aktualu (nors ir įdomu) kokios vertybės vyrauja regionuose, kuriose aš negyvenu.
Man aktualu, kad mano krašte vyrautų man priimtinos vertybinės normos. O šovinizmas ir dvigubi standartai, mano vertybių sąraše nedalyvauja. O tai reiškia, jei suteikiam žodžio laisvę, tai suteikiam net ir Hitleriui, jei suteikiam žmogaus teises, tai net ir pedofilui-žudikui. Aišku, tai nereiškia, kad pedofilų ir Hitlerio nebausime už jų atliktus nusikaltimus, ar kad nebandysime užkirsti nusikaltimui kelią.

Tai ne tuščias idealizmas, o racionalus požiūris. Nes bet kokios išimtys, juolab religiniu, rasiniu ar dar kokiu šovinistiniu pagrindu, veda tik prie socialinės segregacijos - tų pačių uždarų bendruomenių kuriuose auginami teroristai, ar bent minimum narkotikų prekeiviai.

Jei neminint, kad jei toleruosime diskriminacija, turiu visiškai racionalaus pagrindo baimintis, jog dėl kokio nors požymio būsiu diskriminuojamas ir aš. Pvz, jei valdžia gaus ultra-konservatoriai, gali sugalvoti apriboti mano žodžio laisvę, ar apskritai uždaryti.

Ir apie tai reikia galvoti globalaus pasaulio akivaizdoje, kada vyksta tautų migracija ir kada visi susiduria ar susidurs su visais. Reikia galvoti, kaip reikia elgtis, kad tokie getai, kaip Kirtimų taboras, nesusidarytų, o egzistuojantys kuo greičiau išnyktų.

Vien tik nusiteikimas, kad iš musulmono imigranto nieko gera nelauk - pats savaime yra ir būdas gaminti teroristus.

Edited by Vors 2009-02-04 20:12
Top of the page Bottom of the page

Frozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2019 PD9 Software