Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "There is only one good, knowledge, and one evil, ignorance." Socrates (469 BC - 399 BC), from Diogenes Laertius, Lives of Eminent Philosophers
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Antianarchizmas
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
Vors
Posted 2009-02-05 01:00 (#58129 - in reply to #58120)
Subject: RE: AntianarchizmasExpert

Posts: 1294
5005002005010101010
jei jau bendravote su musulmonais nuo Indonezijos iki Maroko, tuo stebetis tikrai neturetumete...tai vienas is daugelio dalyku kas musulmonus sieja.  


Jokio panašaus įspūdžio nesusidariau. Gal dėl to jog bendrauju su išsilavinusiais, ar bent jau įvairaus pasaulio mačiusiais. Arčiausiai Indonezijos gyvenančiais, bendravau tik su indais (ne musulmonais, aišku), kurie man savo mentalitetu stulbinančiai panašūs į pakistaniečius, su kuriais retsykiais tenka dirbti.

Vienintelis mano pažįstamas marokietis yra maloniausias žmogus pabendrauti, ypač apie politiką ir arabų kraštų reikalus. Tiesa baisus rasistas: nemėgsta juodaodžių iš Afrikos, kurie nedirba, geria, valkiojasi, nepadoriai rengiasi ir taip griauna gerą darbštaus imigranto vardą. Paradoksaliausia jo pasaulėžiūroje yra tai, jog turkus jis laiko labiau europietiškais nei lenkus.

Ar čia nebus iš tos pačios operos, kaip ir pasaka apie bukus amerikonus - studentas pakeičia universiteto aplinką į JAV krovikų ir vairuotojų draugiją ir grįžęs pasakoja, kokie tamsuoliai tie amerikonai?


Apskritai, pasaulis pagal Vorsa butu puiki vieta gyventi, deja jis toli nuo tokio ir as jau per daug senas ir skeptiskas kad pasiduociau svieciamas 


Pasaulis pagal Vorsą nėra nė kiek negražesnis nei pasaulis pagal Liną, tiesiog jis kur kas mažiau juodai baltas, ir jame galima apsieiti be 3 pasaulinio karo.
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2021 PD9 Software