Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/

[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Anybody can make history. Only a great man can write it." Oscar Wilde
- (Added by: Tomas Baranauskas)

Antianarchizmas
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 

Linas
Posted 2009-02-05 02:40 (#58141 - in reply to #58129)
Subject: RE: Antianarchizmas

Expert

5005005001005010
Jokio panašaus įspūdžio nesusidariau. Gal dėl to jog bendrauju su išsilavinusiais, ar bent jau įvairaus pasaulio mačiusiais. Arčiausiai Indonezijos gyvenančiais, bendravau tik su indais (ne musulmonais, aišku), kurie man savo mentalitetu stulbinančiai panašūs į pakistaniečius, su kuriais retsykiais tenka dirbti.

Vienintelis mano pažįstamas marokietis yra maloniausias žmogus pabendrauti, ypač apie politiką ir arabų kraštų reikalus. Tiesa baisus rasistas: nemėgsta juodaodžių iš Afrikos, kurie nedirba, geria, valkiojasi, nepadoriai rengiasi ir taip griauna gerą darbštaus imigranto vardą. Paradoksaliausia jo pasaulėžiūroje yra tai, jog turkus jis laiko labiau europietiškais nei lenkus.

Ar čia nebus iš tos pačios operos, kaip ir pasaka apie bukus amerikonus - studentas pakeičia universiteto aplinką į JAV krovikų ir vairuotojų draugiją ir grįžęs pasakoja, kokie tamsuoliai tie amerikonai? 

Ka gi - man teko ivairiu laiku dirbti arba mokytis kartu su iranieciais, irakieciu, sudanieciais, afganais, be abejo turkais, pakistanieciais ir vaikinu is Bangladeso. Visu ir nepamenu... O kur dar CA nepakartojama tautu draugystes patirtis! Nezinau ju issilavinimo, manau buvo ju visokiu sluoksniu, darbai tais laikais buvo neprasmatniausi, bet imigrantai dirba kas papuola, bent pradzioje. Tai va, su jais galima sutikti/nesutikti ivairiais klausimais, bet ju jausmai zydams ir simpatijos usuotam dedei su ruda uniforma stebetinai vieningi! Gal jus tiesiog tokiu temu su savo kolegomis vengiate? Is polit-korektiskumo?
Taigi negaliu patvirtinti ar cia toks stereotipas, ar man tiesiog beviltiskai nesiseke?
Beje Glasgow oro uosta susprogdinti, ir automobilius Londone, megino gydytojai...

Pasaulis pagal Vorsą nėra nė kiek negražesnis nei pasaulis pagal Liną, tiesiog jis kur kas mažiau juodai baltas, ir jame galima apsieiti be 3 pasaulinio karo. 

Nera jis toks juodai baltas ir pas Lina kaip jums atrodo Tik man atrodo kad grazus sukiai daznai siaubingai nutole nuo tos margos realybes ir politinis korektiskumas gali nuvesti i ta 3 pasaulini dar greiciau nei burys piktu sovinistu. Tuli Europos politikai ko gero venas persipjautu suzinoje ka apie imigracija is Azijos ir kitu kontinentu mano paprasti europieciai, kai nebijo nusimesti polikorektiskumo kaukes Anglija dar nera blogiausia situ atzvilgiu - del savo imperines praeities ji tolerantiskiausia salis kur man teko buti, kontinentiniai Europieciai zymiai piktesni! Nepaisant issilavinimo. Paradoksalu ar ne?
Top of the page Bottom of the page

Frozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2019 PD9 Software