Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/

[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Nothing fixes a thing so intensely in the memory as the wish to forget it." Michel de Montaigne (1533 - 1592)
- (Added by: Tomas Baranauskas)

Antianarchizmas
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 

Vors
Posted 2009-02-05 03:58 (#58147 - in reply to #58141)
Subject: RE: Antianarchizmas

Expert

5005002005010101010
Taigi negaliu patvirtinti ar cia toks stereotipas, ar man tiesiog beviltiskai nesiseke?  

Aš buvau teisus, atsidūrėte tarp, kaip madinga sakyti, tarp menkiau išsilavinusių ir žemesnes pajamas turinčių.

Tik man atrodo kad grazus sukiai daznai siaubingai nutole nuo tos margos realybes ir politinis korektiskumas gali nuvesti i ta 3 pasaulini dar greiciau nei burys piktu sovinistu. Tuli Europos politikai ko gero venas persipjautu suzinoje ka apie imigracija is Azijos ir kitu kontinentu mano paprasti europieciai, kai nebijo nusimesti polikorektiskumo kaukes 

Prie ko čia tas plotikorektiškumas, kitais žodžiais, vyniojimas į vatą?
Jei manote, jog politikai nemato paveiksliuko, ar nežino nuotaikų, tai jūs naivus. Jei manote, kad nematomi radikalai, ar yra nesuvokiama jog imigracija iš islamo pasaulio atneša Europai krūvą problemų ir pavojų, jūs irgi naivus. Bet jei manote, kad to galima išvengti, ar nuo to galima atsitveri, esate dar naivesnis.

Jei norite nepolitkorektiško teksto: yra dvi visiškai vienodų agresyvių instinkto valdomų idiotų bandos, kurios viena kitos bijo. Abi apie save mano labai gerai, abi tiki siaubo pasakomis apie priešingą pusę. Kokios suinteresuotos grupės tas baimes apgalvotai ar spontaniškai skleidžia, yra atskira kalba.
Jei siaubo pasakos nesiliaus ir neprasidės normalus dialogas ir kultūrų susiliejimas, vėliau ar anksčiau baigsis tokiomis skerdynėmis, kad Hitleris pavydės.

O jums siūlyčiau pamąstyti, kuo jūs skiriatės nuo savo buvusių kolegų - jie nemyli žydų, jūs neatmylit musulmonų. Nes dabar skamba, kaip "Vogti iš čigono yra daug padoriau, nei vogti iš belgo".
Top of the page Bottom of the page

Frozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2019 PD9 Software