Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/

[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Kaip ir Gyvenimo logikos partiją, Reformų partiją galima laikyti "vilnietiškomis" marginalijomis, kurie nuo "kaunietiškų", dažniausiai propaguojančių nacionalizmą, skiriasi potraukiu tiesiog nusišnekėti." Vitalijus Kanapeckas, "OMNI laikas" (2002)
- (Added by: Tomas Baranauskas)

Antianarchizmas
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 

Linas
Posted 2009-02-05 05:03 (#58148 - in reply to #58147)
Subject: RE: Antianarchizmas

Expert

5005005001005010
Aš buvau teisus, atsidūrėte tarp, kaip madinga sakyti, tarp menkiau išsilavinusių ir žemesnes pajamas turinčių. 

Issilavinimu, tiesa pasakius specialiai nesidomejau, kas del pajamu - tuo metu taip, tai nebuvo dideles pajamos. Jus tikrai tikite kad pajamos suteikia imuniteta nuo rasizmo ir ksenofibijos?
Man atrodo jusu draugai musulmonai nera su jumis nuosirdus - jus tiesiog atbaidote juos savo politiniu korektiskumu. Tiesiog papilkite truputi vandens ant ju maluno ir nustebsite. Is kitos puses, tas pats musulmonas elgiasi vienaip kada jis ryskioje mazumoje tarp europieciu, ir visai kitaip kada dauguma yra jo zemieciai ar bendratikiai. Kaip rusai sako -"vostok delo tonkoe".

Jei manote, jog politikai nemato paveiksliuko, ar nežino nuotaikų, tai jūs naivus. Jei manote, kad nematomi radikalai, ar yra nesuvokiama jog imigracija iš islamo pasaulio atneša Europai krūvą problemų ir pavojų, jūs irgi naivus. Bet jei manote, kad to galima išvengti, ar nuo to galima atsitveri, esate dar naivesnis. 

Politikai daznai gyvena kitoje dimesnijoje nei valdomieji, po 10 metu jie praranda rysi su realybe visiskai, tvirtai tikiu kad bet kokia valdzia, ir pacia geriausia, reik keist kas 10 metu. Atsitveri gal ir neiseis, bet daugelio kvailysciu, kurias politkorektiskumo apsesti krecia, isvengt tikrai galima. Jos kirsina nemaziau nei pati imigracija. Klaidos akivaizdzios ir siuo metu bent kazkiek bandoma jas taisyti.

Jei norite nepolitkorektiško teksto: yra dvi visiškai vienodų agresyvių instinkto valdomų idiotų bandos, kurios viena kitos bijo. Abi apie save mano labai gerai, abi tiki siaubo pasakomis apie priešingą pusę. Kokios suinteresuotos grupės tas baimes apgalvotai ar spontaniškai skleidžia, yra atskira kalba. 

O jus dar kaltinate mane matant juodai balta pasauli!

Jei siaubo pasakos nesiliaus ir neprasidės normalus dialogas ir kultūrų susiliejimas, vėliau ar anksčiau baigsis tokiomis skerdynėmis, kad Hitleris pavydės.  

Kiek suprantu kalte del to jus linkes suversti tik vienai is pusiu? Ir del siaubo pasaku ir del dialogo nebuvimo? Kokiu pagrindu jus matote kulturu sisiliejima? Bendrazmogisku vertybiu ar sariato principais?

O jums siūlyčiau pamąstyti, kuo jūs skiriatės nuo savo buvusių kolegų - jie nemyli žydų, jūs neatmylit musulmonų. Nes dabar skamba, kaip "Vogti iš čigono yra daug padoriau, nei vogti iš belgo". 

Is kur jus istrauket kad nemyliu musulmonu? Aisku ipatingos meiles gal ir nejauciu, bet pikto jiems irgi nelinkiu. Cia kur gyvenu ju nedaug, siaip jie neplesikauja, negirtuokliauja sugyvent su jais galima. Maistas geras. Nemegstu tik tu ekstremaliu dalyku ju religijoje. Nemegstu silpniau ar stipriau isreiksto religinio rasizmo juose, su kuo esu susidures daugybe kartu. Manau kad atsikele i Europa jie turetu gyventi pagal saliu i kurias jie atvyksta taisykles. Ir tikiu kad nekontroliuojama masine imigracija ir baigsis tomis skerdynemis kuriu jus bijote.

Ir dar suprantu kad betarpiskos patirties gyvenant margoje kulturineje aplinkoje irgi nedaug turite.

Top of the page Bottom of the page

Frozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2019 PD9 Software