Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Any fool can criticize, condemn, and complain - and most fools do." Dale Carnegie
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Antianarchizmas
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
Aštrusis_dantis
Posted 2009-02-05 13:49 (#58152 - in reply to #58103)
Subject: RE: Antianarchizmas


Expert

Posts: 1270
500500200501010
Šiuo atveju viešieji ryšiai neša visai kitokius pranešimus. IRA ir kt. buvo būtinos plačios žmonių simpatijos, tuo tarpu talibai ir pan. siekia įvaryti į neviltį amerikonų rinkėją (Irakas), ir sukelti karinius konfliktus (Indija), ant kurių kaip š. galėtų iškilti į viršų. 


Čia jūs kalbate apie taktiką, o verčiau pakalbėkite apie strategiją - IRA kėlė labai konkrečius ir netgi istoriškai pagrįstus uždavinius (dėl ko žmonės jiems ir simpatizavo) ir nekėlė sau uždavinio sunaikinti gretimą valstybę, o štai pas musulmonus situacija visiškai kitokia Talibano svajonė pasaulinis kalifatas su šariato teise, HAMAS - Izraelio sunaikinimas. Papasakokite kaip derėtis su kažkuo, kas jums tiesiai šviesiai pareiškia - mano tikslas visus jus išskersti?

Problema yra radikalai kaimynystėje name, o ne civiliai. Žinote geresnį būdą radikalizuoti civilį, nei užmušti jo vaikus ir pareikšti, kad pats kaltas? 


Radikalizuoti civilį daugiau negu jis yra radikalizuotas vakarų krante po to kai išsirinko HAMAS?

Žuvo 1500 žmonių, kurių didesnė pusė kalti tik tuo kad gimė. Kokia technika tai padaryta, jokio skirtumo, kad ir kauptukais. 


Nereikia sofisikos ir manipuliavimo skaičiais - jei tavo šalis užpulta ir tu atsakai jėga visada yra aukos. Manau netvirtinsite, kad Izraelis taikėsi į civilius, akivaizdžiai matome, kad ne - smūgiai buvo suduodami į tas vietas iš kur kilo raketos, į Hamas būstines, buvo žudomi Hamas vadovai ir t.t. O, kad Hamas raketų sandėlį įrengė tarkime pirmame daugiaaukščio namo aukšte tai jau kita medalio pusė. Per visą mūsų diskusiją jūs taip ir nepasiūlėte jokios išeities ką daryti Izraeliui - išnykti?

Ne tai rodo, jog operacija pasibaigė visiška katastrofa: įsiutino palestiniečius taip, kad net su paliaubomis sutikusi Hamaz jų nebekontroliuoja. 


Na čia jau jūsų įsivaizdavimas.

Nueikit į Jūtūbę ir pasižiūrėkit kaip ta Gaza atrodo. Tas pats kas sprogdinti penkiaaukštį dėl palėpėje pasislėpusio teroristo. 


Aš žiūriu ir naujienas, ir į youtube užeinu, žinau kaip Gaza atrodo. Mano giliu įsitikinimu tėra viena tikra išeitis - pilnai okupuoti Gazą, perkratyti kiekvieną lūšną, perimti sienos su Egiptu kontrolę ir kai Gaza bus praktiškai demilitarizuota po truputi pradėti investuoti į ją pinigus, sukurti gyvenimo sąlygas ir perdavinėti kontrolę vietiniams (savivalda).

14 aukų per pusę metų yra tikrai "nepakankamai masiškai", kad pradėt oro antskrydžius per daug nesitaikant. Tai nebuvo joks gyvybės ir mirties klausimas. 


Jūs tai tiems 14 aukų arba jų giminėms papasakokite. Be to jūs praleidote pro ausis, kad apšaudymas nuosekliai stiprėjo, o nuotolis kurį pasiekdavo raketos vis didėjo.

Tai ir yra jūsų bėda: nesupratimas, kad negalima teisinių ir vertybinių principų taikyti selektyviai, nes šiandien Kadafis, o rytoj bus Aštrusis dantis (kad ir per klaidą supainiotas). 


Matyt jūs mane neteisingai supratote, todėl kartoju dar sykį - teroristinių organizacijų vadovai, diktatoriai(kai pvz. žinoma, kad jo įsakymu susprogdintas lėktuvas), karo nusikaltėliai ir t.t. turi būti teisiami už akių (jei nėra galimybės juos atvilkti į teismą) normaliame teisme ir įrodžius jų kaltę jiems bendromis pastangomis turi būti įvykdoma mirties bausmė. Kur čia vertybiniai principai nukenčia? O teisiniai yra susitarimo reikalas. Nes jei jau prakalbome apie vertybes tai nėra nieko šlykščiau negu Libijos situacija. Vertybės nukenčia nuo realių veiksmų stokos, o ne nuo deklaracijų.
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2020 PD9 Software