Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "История учит, используя запрещенные педагогические приемы." Веслав Брудзиньский
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Antianarchizmas
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
Aštrusis_dantis
Posted 2009-02-05 14:16 (#58154 - in reply to #58147)
Subject: RE: Antianarchizmas


Expert

Posts: 1270
500500200501010
Jei manote, jog politikai nemato paveiksliuko, ar nežino nuotaikų, tai jūs naivus. Jei manote, kad nematomi radikalai, ar yra nesuvokiama jog imigracija iš islamo pasaulio atneša Europai krūvą problemų ir pavojų, jūs irgi naivus. Bet jei manote, kad to galima išvengti, ar nuo to galima atsitveri, esate dar naivesnis. 


Mano nuomone Vors jūs gerokai naivesnis už Liną, nes tikite ne realiais įvykiais, o šūkiais. Griežta pozicija labai daug ką išsprendžia. Pažiūrėkite laidas apie tai, kas dedasi pvz pakistaniečių bendruomenėje Anglijoje, kai pvz. dukros nepaklusę tėvų norams ir ėmusios bendrauti su anglais priverstos slėptis, nes jų ieško, jų vaikino giminėms grasina ir t.t. O policija iš suknisto politkorektiškumo tik rankomis skėsčioja ir pasislėpti siūlo... Jei nuo pradžių to nebūtų tolerave nebūtų ir problemos - pirmas užfiksuotas grasinimas ir užsuka į namus pikti policininkai pabendrauti daugeliu "karštų vaikinų" labai atšaldo smegenis. Jūs nesuprantate, kad yra visuomenių, kurios labai menkai vertina žmogaus gyvybę ir supranta tik kalbą iš jėgos pozicijų. Ir kiekviena nuolaida suvokiama kaip eilinė pergalė kovoje už galutinį tikslą. Susitarti gali tik su žmogumi kuris nori tartis, o ne su tuo, kuris tik gavęs nuolaidą ima toliau tave spausti, kad padarytum dar daugiau nuolaidų.

yra dvi visiškai vienodų agresyvių instinkto valdomų idiotų bandos, kurios viena kitos bijo. Abi apie save mano labai gerai, abi tiki siaubo pasakomis apie priešingą pusę. Kokios suinteresuotos grupės tas baimes apgalvotai ar spontaniškai skleidžia, yra atskira kalba. 


Kažkaip nepastebėjau, kad europietį priėmusi islamą muštų, jam grasintų, paskelbtų mirties bausmę... Kai ten su kita idiotų puse? O gal tiesiog vieni idiotai yra gerokai idiotiškesni negu kiti? Jūs vadovaudamasis tuo tikrai jau politidiotiškumu virstančiu politkorektiškumu nenorite pažvelgti realybei į akis, kad viena pusė yra gerokai agresyvesnė už kitą ir tai pasireiškia ne vien tik santykiuose su vakarų civilizacija - Indija, Tailandas, Arfikos šalys, kur musulmonai bando primesti šariato teisę ir krikščionims... Krikščionys baigė prievarta musulmonus versti krikščionimis jau prieš kelis šimtmečius, o štai musulmonams tai atrodo normalu iki šiol. Apie moterų teises net nešneku.

Jei siaubo pasakos nesiliaus ir neprasidės normalus dialogas ir kultūrų susiliejimas, vėliau ar anksčiau baigsis tokiomis skerdynėmis, kad Hitleris pavydės. 


Man irgi labai smalsu kaip jūs įsivaizduojate tą "kultūrų susiliejimą", o gal žinote istorinių pavyzdžių kai tai vykdavo be skerdynių?

O jums siūlyčiau pamąstyti, kuo jūs skiriatės nuo savo buvusių kolegų - jie nemyli žydų, jūs neatmylit musulmonų. 


Tarp žydų ir musulmonu yra vienas esminis skirtumas - žydai pasaulietinė tauta ir kiekvienas asmuo ten turi teisę pasirinkti savo kelią. Be to kažkaip nepastebėjau, kad žydai būtų kurioje nors valstybėje kėlę netvarką, riaušes ir t.t. Antisemitizmas deja tėra bažnyčios ilgą laiką kurstyta pačių europiečių dvasios problema (skeletas spintoje), nes žydai realaus moralinio pagrindo antisemitizmui niekada nėra suteikę, o įsipareigojimus valstybėms kuriose gyveno vykdydavo ir jų įstatymų laikydavosi nereikalaudami jų keisti.

Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2021 PD9 Software