Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/

[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Mėgstu puodus daužyt. Šukes išvežu Kernavėn ir užkasu. Ateity čia bus daugiau praeities." Juozas Erlickas
- (Added by: Tomas Baranauskas)

Antianarchizmas
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 

Aštrusis_dantis
Posted 2009-02-08 17:08 (#58234 - in reply to #58212)
Subject: RE: Tikrieji homoseksualai nesiviešina

Expert

500500200501010
Apie tai buvo kalbėta - moralės normos tai smerkia ir tai nėra priimtina visuomenei. Čia maždaug tas pats, kas bezdėti viešoje vietoje - visuomenei tai nepatinka, nors tu ką. Nei tave baus, gal net nieko nesakys, bet NESMAGIAI PASIJUS PATYS TIE VYRIUKAI, KURIE VIEŠOJE VIETOJE ATLIKINĖS HOMOSEKSUALIUS VEIKSMUS. Tuo labiau, kad net heteroseksualūs veiksmai viešoje vietoje irgi nėra labai toleruojami - jei vaikinas trumpai pakštels į žandą merginai, tai JAU VISI PASIŽIŪRĖS, bet nusišypsos, o JEI JIE PRADĖTŲ VIEŠOJE VIETOJE GLAMONĖTIS, TAI TUOJAU PAT BŪTŲ SUDRAUSTI. Taip, kad seksualus elgesys - ne viešumai. KĄ AŠ JUMS IR ĮRODINĖJU. 

Man iškilo toks klausimas - ar jūs mokate skaityti arba tiesiog neesate pajėgus įsisavinti informaciją išeinančią už jūsų rėmų. Skaitykite mano ankstesnius pasisakymus. Aš lyg ir labai aiškiai paklausiau kuo skiriasi ėjimas susikibus už rankų (ir tik nepasakokite, kad tai seksualinis elgesys viešoje vietoje) tarp heteroseksualių ir homoseksualių porų. Arba kuo skiriasi bučkis (taip į skruostą) atsisveikinat. Tai irgi seksualinis elgesys? Gal jūs savo 19a. užkonservuotą mąstymą truputi jau atskieskite. Į tai ko aš jus paklausiau jūs man nieko nesugebėjote atsakyti - tiesiog toliau (kaip tai daro pvz. sektų atstovai) kartojote tas pačias kontrolines frazes. Taigi kur čia SEKSUALINIS elgesys.
Top of the page Bottom of the page

Frozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2019 PD9 Software