Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "We are not asking for a complete opening of NATO’s door, just a small enough opening so that Lithuania can get through it." Lithuanian Prime Minister Gediminas Vagnorius, speaking to journalists in July, 1998
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Europos chaltūros sostinė "Fucking different"
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
tikras lietuvis
Posted 2009-06-24 13:28 (#62290 - in reply to #62281)
Subject: RE: Palaidas gyvenimo būdas50050050050050050050020020010101010
Sakmius - 2009-06-23 3:26 PM

žiūrėkit kad gamta nepadarytų išdaigos ir jūsų vaikas nepataptų pederastu. Aišku jums juk bus labai malonu, kai kultūringoje ir išsilavinusioje Lietuvos katalikiškoje visuomenėje bus priimta tokius gamtos tvarinius vadinti pederastija, o jūs būsit pramintas pederastų tėvu.
 
Nenuklyskite į dirvonus - pats pavadinimas, bent šitas, niekieno nežeidžia - tai yra, viso labo, tik fakto konstatavimas. Kaip tik įžeidinėjimais užsiima patys pederastai, juos krikuojančius pravardžiuodami homofobais (žmonių bijančiais). P.S. ir nereikia meluoti - NIEKAS NĖRA PRIEŠ TIKRUOSIUS HOMOSEKSUALUS, t.y. tokius, kurie tokiais gimė, bet kurie nelenda į viešumą ir nekiša visuomenei po nosim savo lovos reikalų (jie pyksta ant simonkų bei platovų ir apie tai ne kartą buvo rašyta spaudoje) - kaip ir yra priimta Lietuvoje. KRITIKUOJAMI YRA TIK PEDERASTAI, t.y. tie, kurie tokius pojūčius įsigijo palaidu gyvenimo būdu ( o tokiais negimė) ir visokiomis reklamomis siekia gausinti savo aukų gretas. GAL JUMS NEAIŠKI YRA ESMĖ - homoseksualumas yra tam tikra neįgalumo forma, nes žmogus negali gyventi normalaus, t.y. gamtos nurodyto, gyvenimo. Nei viena neįgaliųjų grupė nesiveržia į demonstracijas. Ir tai dėsninga. Kodėl tai daro pederastai? Todėl, kad nori gausinti savo gretas. AR TAI NAUDINGA VALSTYBEI?

Edited by tikras lietuvis 2009-06-24 13:41
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2019 PD9 Software