Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "We are not asking for a complete opening of NATO’s door, just a small enough opening so that Lithuania can get through it." Lithuanian Prime Minister Gediminas Vagnorius, speaking to journalists in July, 1998
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Europos chaltūros sostinė "Fucking different"
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
Sakmius
Posted 2009-06-24 21:48 (#62304 - in reply to #62288)
Subject: RE: auklėjimo išdaigos


Extreme Veteran

Posts: 487
200200501010105
Nereikėtų apsiriboti kažkokiu neaiškiu tyrimu neaišku kur paskelbtu (juolab, kad Respublika dažniau rašo kas labiau patinka plačioms liaudies masėms, o ne tai kad tas mases praturtinti žiniomis), todėl kad psichologai jau seniai sutaria, kad lytinę orientaciją (asmens tapatybės dalį) lemia daugybė veiksnių: paveldimumas, hormonų veikla ir socialinė aplinka (auklėjimas). Homoseksualumas gamtoje pasitaiko visose rūšyse, nieko čia nepakeisi, nes taip užmanė pats dievulis.

Linkę į homoseksualumą labai abstrakčiai skamba, tai juk nėra tas pats kad tie vaikai yra homoseksualūs, gal mokslininkė tolerantišką vaikų požiūrį į homoseksualius santykius palaikė polinkiu į homoseksualumą? Originalaus tyrimo publikuoto kažkur neskaičiau, dėl to labai lengva išvedžioti informaciją kaip patinka.

Vaikas negali kontroliuoti savo orientacijos, ji pati formuojasi veikiama daugelio veiksnių, ir tokie įstatymai, kaip žalingos informacijos propagavimas tikrai nuo tokios neapsaugo vaikų. Dar vaikų darželiuose vaikai sužino apie homoseksualius santykius, nes kultūringi tėvai vaikų primoko, kad yra toks baubas pe****stas ir aišku vaikui smagu lakstyti po kiemą ir draugus vadinti pederastais. Paskui vaikas klausia ką tas žodis reiškia... Kaip vaikus apsaugoti nuo tokių dalykų?

Esmė yra žmonių kultūros lygyje, jeigu senukas paskambina i radiją ir sako, kad "Va ta Europa išleido įstatymą, kad vyrams galima tuoktis su vyrais, tai kas bus toliau, negi išleis įstatymą kur draus vyrams tuoktis su moterimis", arba kai kokie proto bokštai patekę ir seimą švaistosi tokiais teiginiais, neva "lytys nyksta"... Pripažinkime, jog tokie akibrokštai tikrai nerodo visuomenės kultūros ir išsilavinimo lygio. Jau nekalbant apie Europos parlamentą, į kurį su kaimo jurgiais pateko bene vienas išsilavinęs žmogus.Edited by Sakmius 2009-06-24 21:50
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2019 PD9 Software