Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Будущее археологии лежит в руинах." Эрих фон Деникен
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Kas mus valdo?
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
Kriwis
Posted 2009-07-31 10:28 (#65403 - in reply to #65401)
Subject: RE: Kas mus valdo?Expert

Posts: 1941
50050050020020010101010
tikras lietuvis - 2009-07-31 4:57 AM

Kriwis - 2009-07-31 12:01 AM

tikras lietuvis - 2009-07-31 2:22 AM

Kriwis - 2009-07-30 10:50 PM

tikras lietuvis - 2009-07-30 9:10 PM

Kurie dirbtų visuomenės daugumai, o ne sponsoriams, padėjusiems patekti į seimą. 


Jūs už bolševikus? :sm13: 
O Jūs save laikote bolševiku? Ar Jūs irgi tik sau ir savo chebrai dirbtumėte? Matuokite viską nuo savęs. 


Demokratijos savoka keitėsi su žmnnių civilizacijos vystymusi. Dauguma atomatiškai nereiškia gėris. Tą puikiai įrodė naciai ir bolševikai. Todėl posringavimai apie daugumos intrresus filosofine prasme yra paprasčiausias populizmas, kad panaudoti kuo didesnį palaikimą kažkuriems interesams atstovauti realybėje. Bėda ir yra pas mus, kad bandoma ieškoti "originalaus" kelio sukergiant dvi sistemas : mažoritarinę ir proporcinę. Taip ir išplaunama atsakomybė. Aš ne už bolševikus, bet už konkrečius sprendimus rementis tam tikra idologija. Žmonės tam sugalvojo "pertijas". Palaikydami partijas išreiškiate palaikymą vienos ar kitos ideologijos. Net renkant pagal mažoritarinę sisitemą parlamente atsiranda partijos tik jau be aiškios ideologijos.Parlamente partijos atstovauja visuomenę proporcingai gautam palaikymui. Bet "dauguma", nereiškia "buldozerininko" teisių, kai galima nekreipti dėmesio į "mažumos" interesus. Bet tai randžios xxI a. demokratijos principai. Realiai ypač pas mus vyrauja bolševizmas. Iš čia ir bėdos.

O Kernagio straipsnis, tai smulkaus akcininko nepasitenkinimas tuo, kaip tvarkomas uab. daugiau nieko. Tai ne partija ir vargu ar ja taps. :sm13: 
Straipsnis yra netgi labai geras, sakyčiau. Apie daugumą. Jei atstovauti tikrai daugumą, tai: 1.po nepriklausomybės akto būtų buvęs turėtos nuosavybės atstatymo aktas; 2. seniai būtų buvęs turto kilmės įstatymas ir t. t., ir pan. Deja deja - kaip tik visuomenės dauguma lieka kvailio vietoje. Nesutiksite? Todėl, kad jos interesai niekam neįdomūs. 


TTP tai eilinio uab"jamam valdžią" pavyzdys. Dinius (frakcijos vada) oficialiai pasakė: ieškome ideologijos.O tas ieškojimas kam parsiduoti. Valio ,kad ieškote,bent pusei metų praėjus po rinkimų, bet kuo čia stebėtis,kad žmonėms tokia uab neįdomi ? Prieš rinkimus TTP ideologija buvo "Valinskas prisikėlimo vedlys". Kai Valinskas susimovė, tai ir požiūris į šį projektą toks. Beje teko tą patį Kernagį girdėti anksčiau kalbant. Nepanašu,kad čia jo rašytas straipsnis, nors gal žmonės moka sperčiai patobulėti, ypač intrigų sukuryje. Beje Kernagio įvertinimas: http://www.vrk.lt/2008_seimo_rinkimai/output_lt/rezultatai_vienmand...
Tai labai netoli apskrito nulio politikoje
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2020 PD9 Software