Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Mes, lietuviai, esam mįslinga tauta. Mes vis dar savo dvasioje tebesiblaškom tarp buvusių valdovų imperinės pilies ant Gedimino kalno ir susmegusios į žemę vargdienio lūšnos, vis dar nedrįsdami praverti langų ir mesti drąsų žvilgsnį į Lietuvos rytojaus viziją." Vytautas Alantas (1902 - 1990)
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Pana Grzybowska
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
tikras lietuvis
Posted 2009-09-05 17:42 (#67359 - in reply to #67297)
Subject: RE: tušti pliurpalai50050050050050050050020020010101010
incognito - 2009-09-04 12:01 PM

tikras lietuvis - 2009-09-04 11:00 AM
Jei Jums Lietuva - nenormali valstybė, tai galite važiuoti į kitas šalis. Kas laiko? Tai -viena. Antra. Nesate nuoseklus - jei jau rašyti pavardes, vardus, pavadinimus originaliai, tai kodėl tik lotyniška abėcėle? Kodėl reikia diskriminuoti kitus? Juk tai bus tas pats apribojimas. Jei jau rašyti originaliai, tai VISAS pavardes, vardus, pavadinimus, skliaustuose pažymint lietuviškąjį variantą. Ar ir dėl pavardžių esate toks tikras? Kieno tos pavardės Gaidel, Paukštelo? Ar ne lietuvių, tik sulenkintų? 

Kur tas nenuoseklumas? Anksčiau ar vėliau vis tiek lietuviai pereis prie originalios rašysenos, dėl daugybės priežasčių. Net tarpukariu užsieniečiai ir užsienio mažesnieji miestų pavadinimai (nes nebuvo tradiciškai susiformavusių) buvo rašomi originaliai. O jei neigiate kad žmogus su pavarde Gaidel gali būti lenkas, tada 2/3 lietuvių apskritai nėra.... Nes daug lietuvių yra ne kas kita kaip sulietuvėję gudai, lenkai, rusai. Pažiūrėkite į pavardes ir taps aišku.
 
Visai išėjot iš krašto - gudų tautybės iš viso nėra ir nėra buvę, o baltarusiai susiformavo vėliau nei lietuviai, todėl galėjo įvykti tik atvirkštinis procesas.
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2021 PD9 Software