Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Hegel was right when he said that we learn from history that man can never learn anything from history." George Bernard Shaw (1856 - 1950)
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Pana Grzybowska
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
tikras lietuvis
Posted 2009-09-17 02:11 (#68225 - in reply to #68208)
Subject: Prūsai išliko!50050050050050050050020020010101010
Linas Kondratas - 2009-09-16 2:57 PM

Kas Jums sakė, kad mes po karo iš nugalėtojų, kaip teisingumo ženklo, nebūtumėme atgavę Klaipėdos bei Vilniaus krašto, gal netgi viso? Kodėl Jūs tuo tikras? Jūs negalite būti tikras, nes niekas nežino kas ir kaip ten būtų buvę.
 


Kaip žinia karo pabaiga susiklostė taip, kad galutines sienas padiktavo SSSR, kuri viena ir pripažino Vilnių Lietuvai. Taigi Vilnius tapo mūsų , o mes rusų Jeigu sąlygas būtų diktavę Vakarų Sąjungininkai, kurie Vilnių pripažino Lenkijos dalimi, jie būtų grąžinę Vilnių Lenkijai - kaip teisingumo ženklą Tuo beveik galima neabejoti. Taip pat galima neabejoti, kad Lietuva būtų atgavusi Klaipėdą. 
Kad jau mes rusų tapom prieš karą. P.S. jei Lietuva, vietoj to, kad Smetonai bėgti, esant akivaizdžiai sovietų agresijos akivaizdai, būtų kovojusi, o ne įsileidusi sovietus pati, tai po karo, manau, pasaulio dalybose būtume ir mes sudalyvavę. Va tada, manau, būtume atgavę kas mūsų tautai priklausė, o gal net Karaliaučių. Be rusų, kurių daugiau ten prisiveisė juk tik vėliau - tuoj po karo ten tebuvo rusų kariuomenė bei išlikę prūsų vaikai, kurie duoneliavo Lietuvoje, kai jų tėvai iš bado mirė Karaliaučiaus pleciuj (nes dirbti reikėjo, o valgio nebuvo). Kodėl jie nebuvo reikalingi VDR? Todėl, kad jie nebuvo jokie vokiečiai, o į VFR jie nesitraukė dėl tos pat priežasties - jų šaknys buvo toje žemėje.
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2021 PD9 Software