Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Kein größerer Schaden kann einer Nation zugefügt werden, als wenn man ihr den Nationalcharakter, die Eigenheit ihres Geistes und ihrer Sprache nimmt." Immanuel Kant
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Lietuvos krepsinio "triumfas" Lenkijoj.
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
Aštrusis_dantis
Posted 2009-09-17 17:55 (#68322 - in reply to #68312)
Subject: RE: Lietuvos krepsinio "triumfas" Lenkijoj.


Expert

Posts: 1270
500500200501010
Na ir kiek krepšininkų uždirbtų pinigų liko ? Kiek pamenu Žalgiris vos nebankrutavo, o ir vos ne visų kašio garsenybių turtai investuoti Ispanijoje O kas lietuvoj... na nebent sabo namukai neringoje... Nors aišku į įsteigtas kašio mokyklas buvo sukišta pinigų, bet ir valstybė ten kišo nemazai. 


Jums tai ką išvardinote atrodo mažai? Dar pasidomėkite kur kiti krepšininkai investuoja pinigus, pvz. Štombergas, Šiškauskas ir t.t. Kitų šalių krepšinio mėgėjai miršta iš pavydo kokie patriotiški mūsų krepšininkai kaip įsteigė krepšinio mokyklas Lietuvoje už savo pinigus ir t.t., o jūs čia pasakas pasakojate.
Man visada norisi paklausti tokių žmonių ką jūs siūlote? Staiga spjauti į tai ką turime ir pradėti kurti kažką nuo nulio su nelabai realiomis viltimis, kad kažkas pavyks?

O pats pripažinai latviai iš turizmo daugiau pasiima, man negaila būtų britų, kad jie čia gertų lietuvišką alų, valgytų lietuviškuose restoranuose - nuo to šalies ekonomikai tik geriau. 


Matau nesuvokiate ką rašote, jūs apie tuos turistus, kuriuos Latvių turizmo (jei neklystu) ministras pavadino britiškomis kiaulėmis? Apie tuos kurie Latvijos laisvės paminklą pavertė praktiškai viešuoju WC? Ten kur pradeda lankytis šiuo sluoksnio britai kitos tautos stengiasi nesirodyti - va jums ir "nauda". Na nebent jūs norite, kad Vilnius pavirstu dideliu britišku sexshopu. Aš ne viską vertinu pinigais, tad geriau jau kaip nors kitaip uždirbsime tuos pinigus.

Tai va reiškia nenusileidžia, jei LTU šiek tiek užmeta vasaros sporto šakose, latviai dar daugiau užkrauna žiemos sporte. 


Nesulyginama - jei latviai parsiveža medalį iš žiemos olimpinių žaidynių tai jau didelė šventė.

Taip taip žiemos sportui pas mus sąlygos per prastos, o va šalimais esančioje Latvijoje jau geros. Čia jau blevyzgos iš bobutės pasakų ciklo... 


Būtent taip - ten ir aukštesnių kalvų yra, ir žiema pastovesnė, ir nuo seniau turi stipresnes tradicijas.

Edited by Aštrusis_dantis 2009-09-17 17:56
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2020 PD9 Software