Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." Albert Einstein (1879 - 1955)
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Lietuvos krepsinio "triumfas" Lenkijoj.
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
BishopaZ
Posted 2009-09-18 11:57 (#68395 - in reply to #68351)
Subject: RE: Lietuvos krepsinio "triumfas" Lenkijoj.


Veteran

Posts: 276
2005010105
tikras lietuvis - 2009-09-17 6:14 PM

BishopaZ - 2009-09-17 6:01 PM

Aštrusis_dantis - 2009-09-17 5:01 PM

Bet kaip sakiau valstybės dėmesys neturi būti sutelktas į vieną tašką kaip yra dabar. Tarkim, kad bent rajono centras turėtų 1 standartus atitinkantį futbolo stadioną (tiktų žaisti bent 2os lygos klubui), nes dabar yra tokių rajonų centrų, kurie neturi. Jau nekalbant apie futbolo būrelių vaikams egzistavimą... 


Kartais mane tikrai stebinate - mes po penkiolikos metų nepriklausomybės sugebėjome pirmą krepšinio areną sugebėjome pasistatyti (siemens arena 2004m pabaigoje tik atidaryta), o jei nebūtume prisiėmę įsipareigojimų surengti Europos krepšinio čempionatą pas save ši arena dar 15m. būtų ir likusi vienintele nauja arena Lietuvoje... Iki to laiko didžiausia krepšiniui skirta arena buvo 1939m statyta Kauno Halė.
Tai jūs vadinate sutelkimu į vieną tašką kai populiariausio šalyje sporto didžiausia arena iki 2004m. yra nepilnų 5000 vietų arena?
O jūs dar norite stadionų futbolui... Latviai šiuolaikišką areną gerokai anksčiau už mus pasistatė.

Analogiškai jei lietuviai parsiveža medalį iš vasaros olimpiados - jau didelė šventė. 


Pasakykite nors vieną olimpiadą iš kurios neparsivežė.

Kalvų latviai gal ir turi daugiau, tradicijas irgi turi, bet klimatas skiriasi minimaliai. Čia iš tos serijos blogam šokėjui ir kiaušiai maišo. 


O iš kur kaip jūs manote atsiranda sportininkai profesionalai jei ne iš tinkamų klimato sąlygų ir stiprios mokyklos? Arabai pinigų turi kaip šieno, bet nepastebėjau dar nei vieno arabo kalnų slidinėjimo čempiono. Ir t.t. 


Greičiausiai dėlto, kad buvo stengiamasi vos ne kiekviename kieme kašio lentą pastatyt ir dabar tų arenų tarp kitko pristatė gyvą velnią. Kam jų tiek reikia ? Tuo tarpu nė vieno padoraus stadiono nėra LTU. Kašis nėra populiari sporto šaka pasaulyje, dauguma skandinavų, britų ir netgi vokiečių net nežino kaip jį žaisti, bet jie puikiai išmano fūlę ir šaiposi iš Lietuvos, kurios fūlės rinktinė lošia bulbių laukuose. Beje latviai turi ir kašio areną, ir padorų fūlės stadioną, ir padorią ledo areną.

ir nereikia juokinti dėl klimato skirtumų tarp lietuvos ir latvijos ir palyginimui kaišioti arabus.
 
Gerai būtų, kad turėtume padorias redo ritulio bei futbolo rinktines, bet dėl krepšinio Jūs klystate: arenos reikalingos, nes jau trys komandos stabiliai gerai lošia tarptautinėje arenoje, o, kiek trukus, geras komandas turės Klaipėda (visada surenka) bei Panevėžys. Futbolas, beje, nėra tiek apmokama sporto šaka kaip krepšinis - palyginkite geriausių pasaulio futbolininkų ir krepšininkų algas. Taip, kad krepšinis yra geriau. Kaip tik fukbolas yra kolūkiečių sportas - gali lošti bele kur, o krepšiniui būtinos salės, geros grindys, įranga, geri kamuoliai ir pan. Futbole juk karaliauja brazilai, kurie vaikystėje spardo dažnai net ne kamuolį (nes neturi), o kokį nors panašų daiktą ir iš tiek milijonų ten gimsta vienas kitas talentas. Be brazilų gerų futbolininkų beveik nėra. Kas kita krepšinis. 


Na jau čia sugrybavai. Spėk kas berods pernai buvo pripažintas geriausiu pasaulio fotbulininku, brazilas ? nuo kada portugalai patapo brazilais ? Palygink Top20 didžiausias algas gaunančius krepšininkus ir futbolininkus. Top20 futbolininkų minimum pusė iš jų bus iš Europos, o Top20 krepšininkų visi bus Jav negrai.
Taip vargšai lietuviai neužgyvena pasistatyt vieną normalų fūlės stadioną, o va tie "atsilikę" latviai kažkaip sugeba viską turėt... Kaip ir sakiau latviai geriausias pavyzdys kaip reikia remti ne vieną sporto šaką ir turėti ne vieną stiprią rinktinę, juolab kad jų dar ženkliai mažiau negu lietuvių.
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2020 PD9 Software