Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "To avoid criticism do nothing, say nothing, be nothing." Elbert Hubbard (1856 - 1915)
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Lietuvos krepsinio "triumfas" Lenkijoj.
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
tikras lietuvis
Posted 2009-09-18 12:44 (#68420 - in reply to #68410)
Subject: RE: Lietuvos krepsinio "triumfas" Lenkijoj.50050050050050050050020020010101010
BishopaZ - 2009-09-18 9:32 AM

tikras lietuvis - 2009-09-18 9:20 AM

BishopaZ - 2009-09-18 9:06 AM

Aštrusis_dantis - 2009-09-18 8:51 AM

Greičiausiai dėlto, kad buvo stengiamasi vos ne kiekviename kieme kašio lentą pastatyt 


Kas čia per pasakos - tų lentų dar iš senų laikų pilna. Ir tik nejuokinkite - visi pinigai sukišti į kašio lentas?

dabar tų arenų tarp kitko pristatė gyvą velnią. Kam jų tiek reikia ?  


Matau visiškai nesuvokiate apie ką rašote - Siemens arena daugiafunkcinė, joje gali vykti krepšinio, tinklinio, rankinio, ledo ritulio, salės futbolo ir t.t. varžybos - jos ir vyksta. Taip pat visi įmanomi koncertai. Tas pats ir su dabar statoma arena Kaune, tas pats ir su jau pastatytomis arenomis Panevėžyje ir Šiauliuose (išskyrus ledo ritulį, bet Panevėžyje prisideda dviračių trekas). Arenas galima pritaikyti įvairiausiai veiklai ir tas ir buvo numatyta jas projektuojant.

Vis dar kyla klausimas kam jų reikėjo?

Tuo tarpu nė vieno padoraus stadiono nėra LTU. Kašis nėra populiari sporto šaka pasaulyje, dauguma skandinavų, britų ir netgi vokiečių net nežino kaip jį žaisti, bet jie puikiai išmano fūlę ir šaiposi iš Lietuvos, kurios fūlės rinktinė lošia bulbių laukuose. 


Kaip sakoma nereikia kaltinti veidrodžio jei snukis kreivas - kuom čia dėtas krepšinis jei futbolo federacija seniai pavirto banditų irštva, kuri užsiima vien tik tarpusavio rietenomis ir pinigų dalybomis, o ne strategijos įgyvendinimu. Be to gal pas jus koks nors nepilnavertiškumo kompleksas, kad visą laiką dairotės, kas kitiems patinka?

Beje latviai turi ir kašio areną, ir padorų fūlės stadioną, ir padorią ledo areną. 


Tik beja jas tris ir teturi - kaip ir prie sovietmiečio vysto vieną miestą, o mes sukuriame normalią infrastruktūrą.

ir nereikia juokinti dėl klimato skirtumų tarp lietuvos ir latvijos ir palyginimui kaišioti arabus. 


O jūs pasidomėkite tais skirtumais. 


gal tavo atmintis trumpa, bet dar tada kai ėjau į mokyklą buvo užėjusi mada statyti kašio aikšteles (už valstybės pinigus) vos ne kiekviename kieme... aišku dauguma jų buvo greit išdraskytos ir paliktos likimo valiai.

Trekas yra labai gerai tarp kitko, o daugiafunkcine areną iš kašio tarkim paversti į ledo areną labai brangus malonumas. Mano galva geriau būt buvę viena arena mažiau turėt bet priedo padorų stadioną pasistatyt, kad ir panevėžyje.

O kas Lietuvoj? Vystom daug miestų ? Deja tai buvo sovietmečiu dabar vystomas tik VLN. Be to net jeigu vystant daug miestų vistiek turim tik kašį... jau geriau vystyt vieną miestą ir turėt ne tik kašį, bet bent jau fūlę. O kas dėl fūlės mafijos, tai kašio mafija ne ką ne mažesnė... 
Nežinau kaip ten dėl mafijų, bet, vystyk nevystęs, jei žmonėms labiau prie širdies krepšinis, kuris Lietuvoje žaidžiamas visus metus, tai jo niekaip nenukonkuruos nei ledo ritulys, nei futbolas, kurie čia žaidžiami tik tam tikru metų laiku. 


na va ir vėl atsimušėm į tą patį... Sakai jei žmonėm mieliau, bet aš sakau, jog yra rajonų centrų, kur gali žaisti tik kašį IR DAUGIAU NIEKO (nėra net paprasto fūlės stadiono tokio kokio reikia ilgio ir pločio). Tai aišku jei nori sportuot kas belieka .... arba tada visai nesportuoji. 
Futbolo stadionų yra kiekvienoje mokykloje ir kiekviename rajono centre ar miestelyje. Norint, kad šita sporto šaka pakiltų, reikia, kad atsirastų bent šimtas mėgėjų, kurie tobulintų jo techniką taip, kaip tai daro brazilai. Dėl to, kad ši sporto šaka pas mus žaidžiama gal tik keletą mėnesių, dėl to ir neatsiranda tikrai techniškų žaidėjų. Pasižiūrėk kaip mūsiškiai lošia - lekia kaip rusai, o kur kamuolio valdymas netoli ir šalia vartų? Nėra. Muša dažniausiai dievui į langus - net į vartų stačiakampį retai tepataiko. O kur kamuolio valdymas galva, kur žaidimas be kamuolio, kur smūgiai vienu lietimu, kur apgaulingi smūgiai, neleidžiantys vartininkui laiku susigaudyti kur lėks kamuolys? Nėra, nes nėra technikos.Ir čia jokie stadionai nepadės.
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2019 PD9 Software