Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "A classic - something that everybody wants to have read and nobody wants to read." Mark Twain
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Lietuvos krepsinio "triumfas" Lenkijoj.
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
BishopaZ
Posted 2009-09-22 13:34 (#68716 - in reply to #68708)
Subject: RE: Lietuvos krepsinio "triumfas" Lenkijoj.


Veteran

Posts: 276
2005010105
Aštrusis_dantis - 2009-09-22 9:45 AM

Kokias tarpvalstybines, vaike, 


Ar tik truputi nenuklydote? Jei ne paslaptis kiek tamstai bus metukų?

net II lygos varžybų ten neina lošt, nes dydis stadiono ne į temą, o mokyklose, praktiškai visose esančiose salėse, visos kašio aikštelės tinkamo dydžio,  
 


Greit 32, o kiek tau vaike, paslaptis ?


Žinote juokas ima, jūs bent žinote koks standartinis krepšinio aikštės arba futbolo aikštės dydis? Mokyklos stadionas ir skirtas max mokyklų lygio varžyboms. Jūs gal pats matavote tas aikšteles. Be to jūs vis neatsakote į klausimą kodėl krepšinio aikštelės pilnos, o futbolo tuščios. Ir tik nereikia man čia apie tai, kad krepšinis propoguojamas, o futbolas ne - kiekvienos federacijos užduotis propoguoti savo sporto šaką ir ne krepšininkų bėda, kad futbolo federacija seniai pasidarė banditų razborkių vieta. Tegu vaikai žaidžia krepšinį, kuris yra kur kas intelektualesnis sportas negu tampa futbolo gaujų nariais.
 


Aš tikrai žinau, o tu ? Atsakymas labai paprastas nėra aikščių - nėra "xebros" ir bent jau šią vasarą kašio aikštelės buvo apytuštės, kai tuo tarpu futbolo (super maža neatitinkanti standartų) ir paplūdimio tinklinio visada užimtos. Bet matai, jei nori žaisti normaliame 11x11 SFL (sekmadienio futbolo lyga) nėra tokios aikštės miestukyje, o kaip minėjau kašiaus net 3.


o tame miestelyje kurį turiu galvoje netgi tris tokias kašio sales turi (vieną berods net 1000 žiūrovų talpinančią). 


Pavadinimo nepasakytumėte, o tai kažkaip juokingai skamba "tame miestelyje kurį turiu omenyje".

Čia akivaizdžiau negu akivaizdu, kad kašis visur dirbtinai stumiamas, o visos kitos sporto šakos ignoruojamos. 


Akivaizdu tik tai, kad jūs nelabai kas vyksta Lietuvos sporte ir pasauliniame sporte apskritai. Visos sporto federacijos propoguoja savo sporto šakas - FIFA yra didžiausias pasaulyje stumikas, krepšiniui už kampo pastovėti ir pasimokyti kaip yra lobuojamas futbolas. Pasidomėkite kiek pinigų sukišta į Lietuvos futbolą, aikštelių įrengimą ir t.t. iš FIFA pusės. Nereikia kaltinti veidrodžio jei snukis kreivas - jei mūsų futbolo valdininkų intelektas siekia gal trečdalį krepšinio valdininkų intelekto ar dėl to reikia kaltinti pastaruosius? Be to pasidomėkite kokios sąlygos sudaromos ir kitoms sporto šakoms. Kodėl pvz. niekieno nestumiami Lietuvos karate kyokushin sportininkai nuolat tarp geriausių pasaulyje, o futbolininkai (kurie yra bandomi per visus galus prakišti į Lietuvą ir tik dėka geros krepšinio sistemos tai nepavyksta) net atrankos į Europos čempionatą grupėje lieka antri/treti nuo galo... Ką čia ir belyginti. 

 

Didesnio prastūminėjimo kaip kašiaus Lietuvoje nėra, tau net turėtų būti gėda lyginti futbolininkų prastūminėjimus su kašiorų. Įsijungi netgi LR tai ten visos atsiprašant kašio naujienos, išvardina visus NBA varžybų rezultatus, kartais ir ispanų lygos ir t.t. Bet, kad praneštų kaip pvz vyksta pasaulio ledo ritulio čempionatas (net apie finalą nė žodžio) arba kaip sužaidė užsienio futbolo klubuose lietuviai - ne to neišgirsi. O tu dar klausi kodėl tipo daug kašio fanų atsiranda (bent jau toks įvaizdis sukuriamas) - visur propaguojamas kašis, visa massmedia ant to dirba, tik aklas ir kurčias to gali nematyt.

Edited by BishopaZ 2009-09-22 13:36
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2019 PD9 Software