Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/

[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." Albert Einstein (1879 - 1955)
- (Added by: Tomas Baranauskas)

Lietuvos krepsinio "triumfas" Lenkijoj.
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 

Aštrusis_dantis
Posted 2009-09-24 18:31 (#68880 - in reply to #68830)
Subject: RE: Lietuvos krepsinio "triumfas" Lenkijoj.

Expert

500500200501010
1. Kas pirmas pradėjo spangti apie primytiavias asociacijas ? Vėl atminties bėdos ?

2. Būtent tu taip ir darai, bet kažkodėl tuo bandai mane apkaltinti... ko gero argumentų neturi arba vėl atminties bėdos... 

Gal tamstai sklerozė? Aš jums pateikiau oficialią statistiką, į briedus apie tai, kad vien krepšinio aikštelės visur, o atgal gaunu "viename rajono centre..." apgailėtinai atrodote.

Ateinantį savaitgalį (balandžio 20-21 dienomis) Ryga taps Baltijos krepšinio sostine. Moderniausioje krepšinio arenoje Baltijos šalyse bus surengtas SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) finalo ketverto turnyras."

http://www.verslosavaite.lt/index.php/Savaitrastis-Nr.-7-2007-04-16...

na bet vėl kokią pasaką bandysi sukurpti, tipo tada buvo moderni daba jau ne ir t.t.  

O taip Rygos arena. Pirmiausia išsiaiškinkite kokia pagrindinė šios arenos paskirtis (sufleruoju - tai irgi daugiafunkcinė arena, krepšinis joje antraeilis), o po to pakalbėsime kiek tų arenų ir stadionų Latvijoje yra - po vieną. Eina sau kaip mus aplenkė. Tamsta verkiate dėl kitų sportų, bet akivaizdžiai pasišviečia, kad esate futbolo lobistas ir kas gerai futbolui tas gerai jums. Tai, kad visos pastatytos arenos yra DAUGIAFUNKCINĖS kažkaip esate neįgalus pastebėti, aš Siemens arenoje mačiau ir Lietuvos rankinio, ir Ledo ritulio varžybas, ir bokso turnyrą, ir Europos karate čempionatą, gaila, kad pražiopsojau šokių čempionatą. Tai apie ką jūs čia man dar aiškinate?

3. Po google aš nenaršiau, dar pridėsiu, kad net futbolo stadiono Šakiuose nėra, atitinkančio bent minimalius 11x11 futbolo reikalavimus 

Puiku, net netikrinsiu - Šakiuose nėra, kur da nėra? O vat Mariampolėje yra, ir ką?

4. Va pats netiesiogiai ir pasakei, nebuvo ten žvaigždės ir futbole žvaigždės mažai ką gali - svarbiausia geras komandinis žaidimas. 

Ale tamsta matau pasiekėte sofizmo aukštumų - galėtumėte "sjezduose" kalbas skelti. Nagi prisimename nuo ko prasidėjo pokalbis apie žvaigždes - tamsta sakėte, kad krepšinyje komandoje užtenka VIENOS žvaigždės, kuri sumes po PUSĘ komandos taškų ir tokia komanda gali pasiekti pergales, o vat futbole reikia, kad komandoje būtų bent KELIOS žvaigždės, kad pergalė būtų pasiekta - aš paneigiau abidvi tamstos prielaidas parodydamas, kad nieko neraukiate nei apie tą, nei apie kitą sportą... Ir štai dabar matau kaip imate pats sau prieštarauti - tai apie ką galima su jumis diskutuoti?

5. Čia ką kašio egzaminas ? Kaltini mane dilentantizmu pats būdamas didžiausias diletantas, paimk, kad ir paprasčiausią aspektą, kam lengviau susižaisti 5 žaidėjams ar 11 žaidėjų aikštėje. Tikiuosi bent šitą dalyką sugebėsi blaiviai įvertinti... 

Tamsta esate visiškas diletantas. Gal norite padiskutuoti kokiu greičiu keičiasi situacija krepšinyje ir futbole? Kokiu greičiu reikia priiminėti sprendimus krepšinyje ir futbole? Kas yra futbole 1 minutė ir kas yra krepšinyje viena minutė. Kai išsiblaivysite gal ir bus galima su jumis pašnekėti.

Edited by Aštrusis_dantis 2009-09-24 18:39
Top of the page Bottom of the page

Frozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2019 PD9 Software