Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Генеалогия - история происхождения от некоего предка, который сам отнюдь не стремился выяснить свою родословную." Амброз Бирс
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Betrūksta Lietuvai tik Hitlerio?
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Šalia istorijos Message format 
 
Tomas Baranauskas
Posted 2009-09-30 15:41 (#69320 - in reply to #69243)
Subject: RE: logikaAdministrator

Posts: 6986
5000500500500200200501010105
Location: Vilnius
Ne piliečiai privalo ieškoti infos apie valdančiuosius, o pastarieji privalo aiškinti piliečiams, ką ir kodėl jie daro ir kokių tikslų siekia tais ar anais sprendimais. Juolab kad turi visas galimybes tai daryti per žiniasklaidą. 


Taip, ypač jei už tai susimoka. Niekas niekuo nesidomi, o paskui stebisi, iš kur toks Seimas atsirado. Už tai Seime ir sėdi daug tokių, kurie mandatą nusipirko. Aiškinti reikia intensyviai ir pačiu primityviausiu būdu. Nes nesidomintys piliečiai ilgesnio nei 5 žodžiai lozungo neklausys. Be to, tuos lozungus reikia kišti į galvas per prievartą, nes juk niekas jais savo noru nepasidomės. Geriausia nupirkti klipų kiekvienos televizijos kiekvienoje reklaminėje pauzėje. Tai kainuodavo žvėriškus pinigus - net parlamentinėms partijoms ir seniems politikos vilkams tai buvo ne pagal kišenę (bet tiko tiems, kas itin dosniai kieno nors finansuojamas), todėl buvo pasirūpinta tai uždrausti, kaip ir apriboti maksimalią aukų sumą (nors tokie dalykai apeinami, ypač tiems, kam pinigai - ne problema). Tačiau vis tiek, jei nori būti pamatytas, pastebėtas, išgirstas, turi mokėti pasakiškus pinigus. Antai per praėjusius rinkimus brangiausia ir efektyviausia priemonė buvo skelbimai rajoninėje spaudoje (nes kiekvienas rajoninis laikraštis savo rajone turi nepalyginamą su kitomis žiniasklaidos priemonėmis auditoriją). Rajoniniai laikraščiai savęs nenuvertina. Už kiekvieną menkutį skelbimuką lupa šimtus litų, o kokia nors Tvarka ir teisingumas visoje Lietuvoje šimtuose laikraščių po daug kartų išsipirko didžiulius plotus. Mano rinkimų kampanijos biudžetas 14 tūkst. litų buvo tiesiog juokingas, palyginus su tuo, ko reikia, kad tave pastebėtų. O, nepaisant to, koks normalus žmogus, tiek galėtų skirti iš savo kišenės?

:) Pagal tą testą prieš metus neva tapau Fronto šalininku, o dabar - kažkokios man nežinomos Pilietinės demokratijos partijos. Cirkas

Atrodo, kad testas sukurptas vien tik partijų gražių lozungų pagrindu, o ne jų veiksmų. 


Pati sistema veikia prastai, bet joje esantys kai kurie klausimai yra aktualūs. Reikia perskaityti klausimus, išsirinkti po vieną jus dominantį, ir tik to vieno klausimo požiūriu testuoti politikus. Visi politikai, kurių artimumas jums, atsakius į tą klausimą, bus rodomas didesnis nei 0 proc., atsakė kažkiek artimai jums - arba taip pat (100 proc.), arba ne kategoriškai kitaip.

Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2021 PD9 Software