Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "We are not asking for a complete opening of NATO’s door, just a small enough opening so that Lithuania can get through it." Lithuanian Prime Minister Gediminas Vagnorius, speaking to journalists in July, 1998
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Kita mėnulio pusė – partizanų kova su kolaborantai
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Šalia istorijos Message format 
 
tikras lietuvis
Posted 2009-11-09 20:44 (#71480 - in reply to #71455)
Subject: Miškiniai neturėjo valdžios įgalinimų.50050050050050050050020020010101010
Airidas - 2009-11-09 10:17 AM

Ponui arba draugui (kaip patinka) - Tikram lietuviui

tikras lietuvis - 2009-09-30 2:34 PM
Faktus žino žmonės ir jau seniai juos išsako. Tai viena. Antra. Dabar jau pasirodė ir mokslinis darbas, kurį Jūs, matyt, dėl neapsižiūrėjimo, čia paskelbėte, todėl niekur nesidėsitės - turėsite pripažinti, kad miškiniai žudė civilius. Nekalbėkime apie skaičius. Svarbu faktų pripažinimas. O čia ir kyla klausimas - ar tas, kuris kovoja ne su priešu, o žudo tą, kurį turėtų ginti, t.y. lietuvį, yra partizanas ar banditas? Aš linkčiau prie antrosios išvados. 

Jei žudo kolaborantą tai partizanas, jei niekuo nekaltą žmogų -banditas. Ar turėjo partizanai ginti kolaborantus ??? Aš su tuo nesutikčiau. Mano tėvukas 1933 m. gimimo, faktų žino pakankamai taigi nereikia tamstai įsivaizduoti visos lietuvių tautos atstovo. Pas juos lankėsi ir vieni ir kiti. Ir nepamiršta kaip partizanai dalino šokoladą, o stribai prie sienos su automatais laikė kol kiti "svietą lygino". Prisimena kaip "išbuožino" (29 ha. žemės ir 8 vaikai) kaip "tikras lietuvis" (kaimynas) atbėgo padėti sugaudyti gyvulius, kaip "tikras lietuvis" (kolūkio pirmininkas) nuvertė klėtį, dalį tvarto ir pasistatė sau tvartą.
Kad sąskaitų suvedinėjimo buvo, faktas, tačiau kaip bandoma dabar įpiršti kad beveik tai masinis reiškinys ............


tikras lietuvis - 2009-09-30 9:03 PM
Kaip sakė Ibicus, aš jam atrodau kaip nacionalinis bolševikas. Bolševikas, nes atstovauju lietuvių tautą (dauguma valstybėje), o nacionalinis, kad gal pilietį laikau gėriu? O jei rimtai, tai kas konkrečiai Jums užkliuvo - kritikuokite. Bet apgulmi kaltinimai yra vaikų darželio arba pokario banditų lygis. 

Jei jūs ne Grybauskaitė, jūs negalite atstovauti lietuvių tautą.

tikras lietuvis - 2009-09-30 2:29 PM
Klystate ir štai dėl ko:
1. jie buvo apsišaukėliai - niekas jiems valdžios įgalinimų nesuteikė, Smetona neperdavė;
2. kitų šalių pavyzdžiai Lietuvai netinka, nes Lietuva turi savo tvarką. 

Vilniaus konferencijos atstovai taip pat nebuvo išrinkti vadinasi ir Lietuvos taryba, Vasario 16 Lietuvos Nepriklausomybės aktas, ir po to sekantys veiksmai yra neteisėti ??? O kaip gi su komunistais ??? Negi spalio revoliucija tai visaliaudiniai rusiški rinkimai ???? 
Į visus Jūsų klausimus jau seniai čia yra atsakyta. Dėl Jūsų pakartosiu:
1. kas yra kolaborantas? Ar tas, kuris nepaklūsta miškinių diktatui, o iš tos nepaprastos padėties ieško išeities pats? Ar maži vaikai, kuriuos yra nužudę miškiniai, ar šeimų nariai, taip pat visiškai buvę nei prie ko? Tad neginkite banditų - jų miškinių tarpe vis tik buvo. NIEKO NAUJO NEPASAKĖTE.
2. galiu, nes buvo kalbama apie tam tikrus atvejus. VĖLGI JŪS PRAŠOVĖTE PRO ŠALĮ, jaunuoli.
3. neišsigalvokite - miškiniai neturėjo jokių valdžios įgalinimų - jiems žmonės jų nesuteikė.TAD VĖL PRAŠOVĖTE PRO ŠALĮ.
Mano patarimas Jums - daugiau skaitykite, bet galvokite savo galva - nepriimkite visko ką rašo probanditinių elementų gynėjai už tiesą. Tiesiog pabandykite viską pabandyti ant savęs. Įsivaizduokite, kad Jūs tas pokario valstietis, turintis 13 vaikų, ir pas Jus ateina miškinis (dar kiek tai giminaitis) ir reikalauja, kad Jūs eitumėte į mišką. Pagalvoji - o ko man ten? Juk ten - visi buožvaikiai, žydšaudčiai bei kiti, palikti vokiečių su ginklais, ar tiesiog negalintys būti namuose? Be to, kas tada augintų vaikus (pasakoju tikrą atsitikimą)? Paklausėte to miškinio: kas augins mano vaikus? O jis: niekam neįdomu. Pradeda Jus persekioti, Jūs slapstotės, tačiau tai įgrįsta ir darosi nebeįmanoma. Ką daryti? jūs nueinate ir priduodate, po ko visą tą miškinio giminę išgrūda į Sibirą, o miškinio gaują išpyškina. Ir ką? Teisingai - niekas nenorėjo mirti.

Edited by tikras lietuvis 2009-11-09 20:49
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2021 PD9 Software