Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Būti lietuviu reiškia būti negausios tautos žmogumi, o tai reiškia trigubai intensyviau dirbti ir trigubai intensyviau gyventi." Ingė Lukšaitė
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Vel grįžtant prie gotų
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Šalia istorijos Message format 
 
tikras lietuvis
Posted 2009-11-10 05:41 (#71500 - in reply to #71499)
Subject: RE: MES - GUDAI ! Garantuotai. ?50050050050050050050020020010101010
Bolia - 2009-11-10 12:00 AM

1. Gutones mini Plinijus Vyresnysis, o Tacitas juos vadina Gothones.
2. Susivienijimas ar kas dar - nesvarbu. Valstybė yra valstybė, kokia forma ji beegzistuotų. Šiandien iš Karaliaučiaus iki Maskvos galima nukeliauti per kelias valandas (lėktuvu), arba mažiau skubant per parą (automobiliu), smulkius reikalus galima suderunti apskritai niekur nevažiuojant - tiesiog telefonu. O kiek laiko, Jūsų manymu, reikdavo keliauti iš Maskvos apylinkių į Pabaltįjį prieš 2000 metų? Ne šiaip emigruoti, o tik sulakstyti pirmyn - atgal, derinant bendradarbiavimo reikalus?
Šaltinių iš to laikotarpio pakankamai, tačiau nei tokia didelė baltų valstybė, nei apskritai kokia nėra minima.
3. Jūs susikūrėte klaidingą klišę, tikriausiai remdamasis neteisingomis legendomis. Gotai Europos neužkariavo! Apskritai, niekas ir niekada nėra užkariavę Europos. Arčiausiai to buvo Hitleris, stengėsi ir Napoleonas, bet gotai - jie net neturėjo tokių planų. Nedėstysiu dabar Jums istorijos kurso, gal geriau pasiskaitykite kur, ką savu laiku gotai yra nuveikę.
4. Yra daug gerų rašytojų, man asmeniškai labiau patinka S.Kingo kuryba. 
1. Tai tie patys gotai?
2. tame laike niekas to krašto labai nepažinojo - buvome jiems nežinomi, todėl nieko jie tikro apie mus nežinojo; renkant karius, (mongolai totoriai irgi rinkdavo) tai įmanoma buvo atlikti - nebūtinai greitai (svarbu, kad kalba buvo vos ne ta pati, ar ne, o visa kita - jau detalės);.
3. užkariavimų buvo, bet jei Jums tas žodis nepatinka, tai dėkit vietoj jo žodį kariavo ir vistiek pamatysite, kad tam karių reikia daug - mūšiuose jie žūna, o iš kur papildymas, jei ne iš mūsų genčių žemių (kitaip tos pajėgos greitai išnyktų)?
4. prie ko čia Kingas? Tas sapnavo apie amerikonus anglų senovinių pasakų stiliuje - и мертвые с косыми стоят . Čia biški rimtesnis reikalas nei, kad kažkokių valkatų gyvenimas svetimoje žemėje. Apie labai teisingus mūsų protėvius .
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2021 PD9 Software