Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Kein größerer Schaden kann einer Nation zugefügt werden, als wenn man ihr den Nationalcharakter, die Eigenheit ihres Geistes und ihrer Sprache nimmt." Immanuel Kant
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Ar galima panaikinti privačią nuosavybę?
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Šalia istorijos Message format 
 
tikras lietuvis
Posted 2009-12-09 17:31 (#72798 - in reply to #72783)
Subject: RE: Griežtas įspėjimas su įrašymu į knygutę.50050050050050050050020020010101010
aurimass - 2009-12-09 12:07 PM

Ar kolegų-rašytojų, kurie neįtiko "darbo liaudies dainiui", skundimas CK sekretoriams, jų taršymas, "razborkes", už ideologinį supuvimą, netinkamą rašymą, darbo liaudies nuvertinimą ar neįvertinimą ir kitas "nuodėmes" rašytojų sąjungoje, represijos (knygų išleidimo vilkinimas ar blokavimas, pensijų "prikirpimas" ir t.t. - naudotos priemonės, kurios buvo jo valioje) - neišdavystė ? Kolaborantus šiaip jau visais laikais ir visose tautose laiko išdavikais. Niekas nekvestionuoja Baltušio literatūrinių-meninių nuopelnų, bet kad "prisidirbęs", kaip ir visi kolaborantai - tai faktas. Aišku, jis buvo sistemos dalis, net gi ir savotiška auka - kaip ir Petkevičius, Paleckis ir kiti - dauguma jų sistemai pradėjo tarnauti, nesuvokdami ką jie daro - Sniečkus irgi septintajame dešimtmetyje pagėręs "raudodavo", kad netokią Lietuvą jis matė, kai bolševikėliams tarnauti pradėjo, bet ... buvo, kaip buvo. 
Aurimui su Šarūnu.
Kažkur skaičiau, kad juoda katė tarp jo ir Borutos perbėgo tada, kada Boruta, būdamas pakaušęs, kaip tikras menininkas (jie gi laisvi žmonės ir niekam neatskaitingi bei už nieką neatsakingi ) Baltušiui košės privirė - tai į darbą nenuėjo, tai šnekėjo tai už ką Baltušiui teko teisintis. Vis tik Borutai, kiek žinau, tie fokusai kaip žąsiai vanduo. Nieko ypatingo nenutiko, nors kiti, žinome, ir pasėdėti gaudavo. Gal ir tai Baltušio nuopelnas? Kodėl to neužskaitot?
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2021 PD9 Software