Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "How much easier it is to be critical than to be correct." Benjamin Disraeli (1804 - 1881), speech, January 24, 1860
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Ar galima panaikinti privačią nuosavybę?
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Šalia istorijos Message format 
 
tikras lietuvis
Posted 2010-02-22 23:08 (#75424 - in reply to #72740)
Subject: RE: Ar tinkamai manipuliuojama privačia nuosavybe?50050050050050050050020020010101010
aurimass - 2009-12-08 16:24

Na tai padėkokite sovietams (neapsiverčia man liežuvis juos vadinti taip korektiškai, kaip Būgai), kad jie, nutraukę natūralų mūsų visuomenės vystymąsi, grąžino į feodalizmo ir laukinio kapitalizmo laikus - smetoniška Lietuva, su visais jos trūkumais,  

O gal Jūsų mylimiems (?):) fašistams reikia dėkoti? Bent kol kas tėra žinios, kad 2 pas. karą sukėlė hitlerininkai, todėl istorijos eiga buvo nulemta jų.

aurimas - 2009 - 12 08 16:24
Jūs postrigaujate apie buožes, žongliruodamas jums patogiais faktais, painiodamas Rusijos realybę, kalbą ir terminiją su to meto Lietuvos - mano seneliai, kad yra buožės sužinojo tik po II PK - kai vieną 1949 m. "apdėjo" už 8 (?) ha žemės buožės mokesčiais (nes nėjo į kolūkį), kitas tais pačiais metais, kai šeimą trėmė į Zarasų rajoną - nu tas turėjo 30 ha, ale 20 buvo miškas, o visa kita - dzūkiškas smėliukas - "pieska" - ir gyveno šalia miško - kas nori, tas užeina ir pavalgo, ir pamiega. Atleiskit kolega, bet turėtumėte susimąstyti, rašydamas tokį savo moto ir reikšdamas priešingas savo idėjiniam vadui (Tomai, nesupyksit ?) mintis. 

Niekų prirašei. Paskaityk aukščiau esančius komentarus ir pamatysi - žodis buožė buvo seniai lietuviuose. Ir ne gėrį jis atspindėjo. P.S. kokius vadus čia mini, vaiki? Aš tai pats savo minčių ponas, ne taip kaip ne kurie.

aurimas - 2009 - 12 08 16:24
Dabar apie Jūsų repliką - tikiuosi nesupykote už ilgą įžangą ? - valstybės (protingos valdžios ar sąžiningos ?) reguliavimas yra būtinas - visa istorija to mus moko - nuo šumerų iki obamų - net pasiutę amerikonai trečią praėjusio amžiaus dešimtmetį tai suvokė, kita problema, kad tas reguliavimas gali pavirsti tam tikros grupuotės ekonominių-politinių interesų tenkinimu - durklas yra dviašmenis - pjauna abi pusės - o tam reikalinga pilietinė visuomenė - tikrai ne stiprus 'dziadzka' - bolševikinis jis ar smetoninis. Kai mes patys, atleiskit už išsireiškimą, neleisim š...ti ant galvos, tai nors šiek tiek tai galėsim pažaboti - o valstybė šiais laikais negali būti "grynai" socialistinė ar kapitalistinė - va šitos dermės suradimas tarp visuomeninių/ekonominių teorijų ir yra didžiausias menas (manote Kubilius su savo gaisrininkais dabar turi tam laiko ? nu MAXIMAI "stuktelėjo", o kiti - lubiai, dujotekanos ir kiti bosai ?)
 
Betgi žiūrėkime į švedus, pvz. Kodėl žiūrite į blogus pavyzdžius? Apie dabartinę Lietuvos valdžią nėra ko net šnekėti - nėra specialistai.
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2021 PD9 Software