Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Dar ir šiandien mes mėgstame pasididžiuoti garsiąja lietuviška tolerancija, kuri betgi pražudė imperiją ir vos nepražudė pačios tautos." Vytautas Alantas (1902 - 1990)
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Getuva = Sūduva?
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Šalia istorijos Message format 
 
aurimass
Posted 2010-01-12 02:12 (#74066 - in reply to #74061)
Subject: RE: Kur V a. dingsta dalis plačiaveidžių?


Expert

Posts: 1280
50050020050101010
na apie plačiaveidžius ( doligochronai, mezachronai, baltachroniai (tru sabakos ir kiti) - na visi chronai ar chroniai ) - čia nereikia archeologinių tyrinėjimų, o kritiško požiūrio į ... veidrodį ir kaimynus laiptinėje. Nei vienos tautos ar rasės nėra "grynos", '"švarios"(nu gal pigmėjai Afrikoje). Dabar bandyti išsiaškinti iš kokių "chronų" esam kilę - beprasmiškas reikalas, nes per 4000 m. čia buvo ir tokių ir kitokių....Gotai - kokie 'chroniai", o jų kaimynai baltai, o kaimynai slavai (tuo labiau pusbroliai) - genetika "išmėto" kiltis po pusę pasaulio, o čia 'mezolitiniai' - o jie buvo baltai, jei mano "snukis" platus, o prūsai - jau kitos giminės, bo siauras, o Vilnijos aukštaičiai - kokie - plačiasnukiai ar siaura, ar tarpiniai ? O slavai ? (ypač iki to laiko, kai juos azijatai 'negadino" - o mūsų baltų jie "negadino" - girdėjau tokią "baiką", kad Batijus po Rusios dviem bangom patraukė į Europą - biskį per Lietuvą, biskį per Lenkiją-Vengriją - visi gavo į kaulus, ale kaip Romos laikais - visiems mažai nepasirodė - o tie mongolai/totoriai/chazarai savo genetinio - siauraveidiško/plačiasnukiško paveldo nepaliko ? O hunai ? Daug tokių O ?
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2020 PD9 Software