Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Indeed, history is nothing more than a tableau of crimes and misfortunes." Voltaire (1694 - 1778)
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Baltarusų karinių pergalių top-10
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Šalia istorijos Message format 
 
VirginijusD
Posted 2010-03-12 15:06 (#75993 - in reply to #75990)
Subject: RE: Pasiūlymas forumo dalyviams500500500500200200
Jei klystate, tai ir įvardijau kad klystate. Trumpai ir aiškiai. Ir taip ketinu daryti ateityje. Ir nieko čia įžeidžiančio nėra. Būtų galima ironizuoti (kaip tai daro kiti forumistai), bet kam? Klystate - reiškia klystate.  

Kame klystu, gerb. Žioply, kad Tamstą žiopliu išvadinau? Jeigu gerb. Žioply esate žioplys, vadinasi ir esate žioplys. A žioplius ir bažnyčioj muša. Nes jeigu nebūtumėt žioplys, tai tokių nesąmonių, kokias gali tik tikri žiopliai daryti, nedarytumėt, gerb. Žioply. Per savo žioplumą davėt nuorodą, gerb. Žioply, į ne kokio tais žioplio, a rimto tyrinėtojo Mylnikov straipsnelį, kurį perskaičius ir paaiškėja, koks gerb. Žioply esate žioplys.
Tad ar verta su negarbingais žiopliais, kurie niekad neprisipažins esą žiopliais tęsti diskusiją?
Gero savaitgalio!

Klystate. Baltoji Rusia nuo 16 amžiaus taikoma ir LDK daliai, vėliau Jau Respublikos laikais galutinai įsitvirtino.
http://en.wikipedia.org/wiki/White_Russia
http://www.secret-r.net/forum/viewtopic.php?t=883&sid=6aa5009c5a863... kad ir megėjų fomumas, bet viliuos taps jums aiškiau. Apskritai pagalvokite ką rašote. Neigti, kad Baltarusija (Belarus') nėra kilusi iš Baltoji Rusia (Belaja Rus') kaip čia pasakius, galima kaip minėjau ironizuoti, bet rašant trumpai ir aiškiai - akivaizdi nesąmonė. <...> Aš paminėjau Solomoną Rysinskį, galėjote paieškotei ir rasite, kad jis, LDK gyventojas ir pradėjo save įvardinti pirmuoju baltarusiu:
"Однако название закрепилось, и уже в 1586 году Соломон Рысинский, человек западной идеологической ориентации, не имевший к Москве никакого отношения, впервые пишет о себе как о «leucorussus», то есть белорусе."
http://21.by/papers?id=95861
Buvo ir lietuviškame www.mdl.lt puslapyje, bet neaišku dėl kažkokių priežasčių biografiją apie Rysinskį pašalino. Keista. Faktas apie pirmąjį baltarusį yra vienas iš geresnių argumentų litvinizmo kaip pseudoteorijos paneigimui. <...> Senai nebėra etninės lietuvių žemės. Lietuvių tėra tik mažos salelės. O dėl termino lietuvių kalboje, vadovaujantis istorizmo principu, vardinti daiktus savais vardais, bet kokiu atveju negalima lietuvių kalboje vartoti termino sukurto 1940 naudoti įvykiams iki termino sukūrimo, tuo labiau, kad pvz., Kabelių kaimo gyventojai kitoje miško pusėje gyvenančius vadina gudais, tai siūlau - gudai. Užfiksuotas daugelyje lietuviškų šaltinių. 


Blia-blia-blia...
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2020 PD9 Software