Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/

[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Kaip ir Gyvenimo logikos partiją, Reformų partiją galima laikyti "vilnietiškomis" marginalijomis, kurie nuo "kaunietiškų", dažniausiai propaguojančių nacionalizmą, skiriasi potraukiu tiesiog nusišnekėti." Vitalijus Kanapeckas, "OMNI laikas" (2002)
- (Added by: Tomas Baranauskas)

2011-ieji - 1831-ųjų sukilimo ir Pliaterytės metai
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Šalia istorijos Message format 

Tuskawas
Posted 2011-05-07 01:41 (#84192 - in reply to #84187)
Subject: RE: Lietuvos valstybė nusprendė užrašyti: Emilija Pliaterytė.

Expert

500500500500200101010105
tikras lietuvis - 2011-05-06 19:26

incognito - 2011-05-06 13:36
Tuskawas - 2011-05-06 10:52
norėjau pasakyti, kad Jūs su panu Incognitusu vis grįžtat ir grįžtat prie tos pačios temos su tais pačiais argumentais Uždaras ratas. 

Jokio uždaro rato nėra.
Emilia Platerówna - lenkė, lenkų tautybės.

Tuskavui
Su tais pačiais argumentais čia vis išstoja Incognito, iš oro piešdamas, kad ji, būk, lenkė, nors:
1. nei jos tėvai ne lenkai;
2. nei ji už Lenkiją kovojo, nei Lenkiją sakėsi mylinti;
3. nei jokių dokumentų ar raštiškų įrodymų neturėdamas (Plateruwna užrašymas, kaip jau esu n kartų kartojęs, buvo tik todėl, kad tada buvo tokia rašyba ir kurios dabar nėra lenkų kalboje, t.y. nėra iš viso. Ir nieko daugiau).
Versija, kurią aš ginu, yra ne mano sugalvota, o Lietuvos valstybės, nes Lietuvos valstybė savo institucijų asmenyje:
1. nusprendė, kad ji turi būti užrašoma kaip Emilija Pliaterytė;
2. tai patvirtino teismas.
Gal p.Incognito ir jo draugams nepatinka Lietuvos valstybės tvarka?
Tokiu atveju gali kreiptis į teismą.
Bet nesikreipia, nes jokių dokumentų ar raštiškų įrodymų savo versijai pagrįsti neturi. O ten be to nei iš vietos. 

Man tai košmariškiausia, kad iš tokios atrodo menkos problemos, kai vokiečių (Livonijos) grafaitė, kuri laikoma LDK aukštuomenės kilmės, bandoma padaryti lenkę na taip tuo metu dauguma LDK aukštuomenės kalbėjo lenkų kalba, kaip ir prancūzų, rusų ar lotynų ir buvo "LDK piliečiai" (čia turinio prieš formą principu ) , bet vis tiek išpučiami tokie didžiuliai nacionalistiniai burbulai, kad Emilija buvo Platerowna ir būtinai lenkė , aš čia pano Incognituso adresu taikau
Top of the page Bottom of the page

Frozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2019 PD9 Software