Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/

[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Hegel was right when he said that we learn from history that man can never learn anything from history." George Bernard Shaw (1856 - 1950)
- (Added by: Tomas Baranauskas)

Minusinsko indoeuropiečių kilmės hipotezė.
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Lietuvos istorijos forumas Message format 

Vembras
Posted 2011-10-04 03:39 (#86234 - in reply to #86229)
Subject: RE: Minusinsko indoeuropiečių kilmės hipotezė.

50050050010050101010
Ponas Tuskawai - aš, beje, čia esu Vembras

Minusinsko įduba tikrai egzistuoja 

Dabar iš eilės. Jei manote, kad aš neigiu Sajanų kalnų ar Sūdų daubų egzistavimą - užsukote ne į tą palatą. Tačiau jei ir toliau teigsite, jog pats daubos ar kalno egzistavimas patvirtina kokią nors virvelinę-kentuminę hipotezę - tuomet Jūs užsukote kaip tik pas mane. Sutarėm?

Gi daviau kelis šaltinius pirminiame tekste, kad ten greičiausiai gyveno tocharai

Paryškinau. Vadinamųjų "tocharų" rašto pavyzdžius aptiko kiek atokiau nuo Minusyno. Minusyne gi, kiek patyriau, šalia mumijų lentelės su kharoṣṭhī raštu išskrebentais budistiniais tekstais negulėjo.
Tačiau ar skaitėte ne tik šiuos šaltinius? Juk didžioji dalis hipotezių rėkte rėkia, jog į vadinamąją Afanasjevo kultūrą šitie eglutininkai ir akmenų vainikininkai atsibeldė iš vakarų, turėjo pieno baltumo odą ir žydras akis?

Na ir sakau, duomenis kad ten gyveno tocharai paėmiau iš kitų šaltinių, kuriuos pateikiau anksčiau, o kad tocharai buvo "centum" irgi visas netas rėkia taigi čia Jums reikėtų įrodinėti, kad tocharai nebuvo "centum" (nebent Jūs turite kažkokių kitokių slaptų duomenų ir kuriate kažkokias slaptas kitokias hipotezes ) ???

Kad tocharų kalba priklausė "centum" grupei - aišku. Ar gyveno ( jei iš viso tokie "tocharai" gyveno ) jie Minusyno dauboje - štai kur klausimas. Ir neturiu jokių slaptų duomenų. Čia Jūs juos turite - bet neatskleidžiate.

Na tai tokiu atveju būtų galima daryti prielaidas, kad tocharų (proprotocharų) kultūra buvo dar ankstyvesnė negu Afanasjevo??? (gal taip net iki Tamstos Bolios 8000 BC daeisime? )  

Ne-daeisime. Čia Tamstai privalu tą kelią nueiti. Tocharų kelią - nuo Afanasjevo kalnyno iki tocharų lentelių , užsukant į Tarimo daubą ( matyt tie "tocharai" daubas ypač mėgo - analogas žemuma ir žemaičiai ), kurioje aptiktos mumijos nešėsi R1a ( sic! ) , o tocharų kalba buvo sustingusi jų lūpose.

Vienu žodžiu klokit kortas (šaltinius) ant stalo, kas taip teigia ir padėsim tiems šaltiniams pritaikyti vyriškus haplus  

Čia Tamstos pareiga kloti kortas ant stalo. Ne aš teikiau kentum-virvelines hipotezes.

Edited by Vembras 2011-10-04 03:41
Top of the page Bottom of the page

Frozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2019 PD9 Software