Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/

[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Рано или поздно наступает минута, когда впереди только прошлое, а будущее - позади." Лешек Кумор
- (Added by: Tomas Baranauskas)

Minusinsko indoeuropiečių kilmės hipotezė.
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Lietuvos istorijos forumas Message format 

Tuskawas
Posted 2011-10-05 02:30 (#86250 - in reply to #86234)
Subject: RE: Minusinsko indoeuropiečių kilmės hipotezė.

Expert

500500500500200101010105
Vembras - 2011-10-04 00:39

Ponas Tuskawai - aš, beje, čia esu Vembras  

Sory esu kaltas

Minusinsko įduba tikrai egzistuoja 

Dabar iš eilės. Jei manote, kad aš neigiu Sajanų kalnų ar Sūdų daubų egzistavimą - užsukote ne į tą palatą. 

OK paliekam tą palatą ramybėje

Tačiau jei ir toliau teigsite, jog pats daubos ar kalno egzistavimas patvirtina kokią nors virvelinę-kentuminę hipotezę - tuomet Jūs užsukote kaip tik pas mane. Sutarėm?  

Aha sutarėm . Tik manau, kad ne pats Minusinsko daubos egzistavimas, o joje dominuojančios Rytų Europos vyriško haplo (sic!) egzistavimas patvirtina Minusinsko virvelinę-kentuminę hipotezę

Gi daviau kelis šaltinius pirminiame tekste, kad ten greičiausiai gyveno tocharai

Paryškinau. Vadinamųjų "tocharų" rašto pavyzdžius aptiko kiek atokiau nuo Minusyno. Minusyne gi, kiek patyriau, šalia mumijų lentelės su kharoṣṭhī raštu išskrebentais budistiniais tekstais negulėjo.  

Na budistai biškiuką vėliau savo tekstus pradėjo skrebenti, negu Afanasjevo kultūra pranyko.

Tačiau ar skaitėte ne tik šiuos šaltinius? Juk didžioji dalis hipotezių rėkte rėkia, jog į vadinamąją Afanasjevo kultūrą šitie eglutininkai ir akmenų vainikininkai atsibeldė iš vakarų, turėjo pieno baltumo odą ir žydras akis?  
Aha aš igi gal jau kelintam poste rėkiu, kad proprotocharai į Minusininsko daubą atėjo iš Yamnos (greičiausiai) taigi iš Vakarų.

Na ir sakau, duomenis kad ten gyveno tocharai paėmiau iš kitų šaltinių, kuriuos pateikiau anksčiau, o kad tocharai buvo "centum" irgi visas netas rėkia taigi čia Jums reikėtų įrodinėti, kad tocharai nebuvo "centum" ???

Kad tocharų kalba priklausė "centum" grupei - aišku. 

Sutarkim taip "tocharai" yra santykinis "kentiminių eglutininkų ir akmenų vainikininkų" pavadinimas

Ar gyveno jie Minusyno dauboje - štai kur klausimas. Čia Tamstai privalu tą kelią nueiti. Tocharų kelią - nuo Afanasjevo kalnyno iki tocharų lentelių , užsukant į Tarimo daubą ( matyt tie "tocharai" daubas ypač mėgo - analogas žemuma ir žemaičiai ), kurioje aptiktos mumijos nešėsi R1a ( sic! ) , o tocharų kalba buvo sustingusi jų lūpose. 

Čia tai labai paprasta paaiškinti....

Žodžiu buvo taip... Minusinsko įdubos Germanrikio Afanasjevo leičiai kentuminiai vainikiniai eglutininkai nukniaukė iš Chano Andronovo sateminių riedutininkų riedlenčių brėžinius, dėl ko juos riedutininkai pradėjo persekioti ir Afanasjevo leičiams teko palikti Minusinsko daubą ir Chano Andronovo įtakos sferos paribiais Altajaus priekalnėmis dasigauti iki Džungarijos ir pasiūlyti Tarimo baseino kiniečių muitinei riedlenčių brėžinius, aišku kiniečiai labai tuo apsidžiaugė ir leido jiems laidoti mumijas Taklamakano dykumoje.... tesinys ruošiamas....

Edited by Tuskawas 2011-10-05 12:13
Top of the page Bottom of the page

Frozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2019 PD9 Software