Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "A classic - something that everybody wants to have read and nobody wants to read." Mark Twain
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Kas valdo Lietuva?
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Apie viską... Message format 
 
Bolia
Posted 2011-10-31 00:25 (#86624 - in reply to #86608)
Subject: RE: "tikras lietuvis"500500500500200100101010
Neo-Nazism borrows elements from Nazi doctrine, including militant nationalism, fascism, racism, xenophobia, homophobia and anti-Semitism. Holocaust denial is a common feature, as is incorporation of Nazi symbols and admiration of Adolf Hitler. It is related to the white nationalist and white power skinhead movements in many countries. 


Kaip ir sakiau, kosmopolitinėje Europoje nacionalistai visada privedami iki Hitlerio ir be atrankos štampuojami blogio ženklu. Iš Jūsų citatos tai kuo puikiausiai matosi. Man asmeniškai irgi nepat(...)a nei žydai, nei gėjai, bet negaliu to parašyti, nes neturiu jokios teisės. Jie man PRIVALO patikti, nes kitaip irgi būsiu neonacis, fašistas, rasistas, ksenofobas, homofobas ir antisemitas, geriausiu atveju tik idiotas. Yra nacionalistų, kurie nepabūgsta išreikšti ką mano, yra net tokių, kurie imasi veiksmų, bet ar tai tikrai vien blogis? Ką reiškia Murzos piketėlis, lyginant su visu homoseksualų paradu? O ko verta Tomkaus įžūli, bet labai taikli karikatūra, lyginant su Mosado agentėlio grasinimais Seimo tribūnoje?
Bet dabar aš ne apie tai, kas didesnis blogis, o apie tai, kad nacionalistinės nuotaikos Lietuvoje dar gana gajos, bet jos visais būdais gesinamos, ir pats baisiausias būdas - štampavimas. Štai Jūsų citata:
Lietuvoje nacionalistinės grupuotės yra akylai stebimos teisėsaugos, nes antisemitinė, skatinanti rasinę nesantaiką veikla Lietuvos Respublikoje yra draudžiama. 

Kaip matote, nacionalistai viešame tinklapyje parodomi tik kaip antisemitai ir rasistai. Dar visai nesenai tie patys nacionalistai gynė seimą nuo rusų tankų, bet dabar jie jau niekinami ir naikinami, nes nacionalistas - prastas baudžiauninkas. Vakaruose jie mitinguoja, stato barikadas, degina mašinas, kažkam nesinori, kad ir čia tas vyktų. Metei sniego į Seimo pusę - jau nusikaltėlis. Ir neonacis. Ir rasistas. Ir idiotas.

Jau tikriausiai pastebėjote, kad "tikro lietuvio" (ir ne tik jo) išsireiškimai būtent neonacistiniai: visi kas mąsto ne taip kaip jis yra Lietuvos priešai arba "žydai", o dar geriau už visko slypi "Rusijos ranka"... 


Šitą tai žinau. Tokia jau TL bendravimo kultūra. Jis ne diskutuoja, o kariauja, todėl kartais reikia tik neįsivelti į jo karinius žaidimus (pripažinsiu - ne visada tai pasiseka). Visgi jo nuomonė - tikrai ne mažos tautos dalies nuomonė.
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2020 PD9 Software