Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "История учит, используя запрещенные педагогические приемы." Веслав Брудзиньский
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Scandza vertimas
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Šalia istorijos Message format 
 
Tuskawas
Posted 2012-02-15 00:57 (#88616 - in reply to #88615)
Subject: Europiečių šaknysExpert

Posts: 2248
500500500500200101010105
Vembras - 2012-02-14 16:30

Tuskawas - 2012-02-14 14:08

Vembras - 2012-02-14 12:40

Lietuviškos dar nenusipirkau reikės nusipirkti.  


"Akademinėje knygoje" kaina nesiekia 15 lt. 


Leliwa buvo įmetęs linką leidykla.vpu , tai ten 10,49Lt ta knyga tekainuoja, bet niekad internetu knygos nepirkęs tai nežinau kaip ten, turbūt dar už pristatymą kažkiek nuplėšia? 


Šito nežinau. Bet knyga sveria kokius 2 kg - tai gali pristatymas kainuoti daugiau, nei pati knyga :sm11: 


leidykla.vpu, kažkodėl atsakė, kad negali knygos pristatyti, bet pranešė, kur gauti. Įlindau į knygininkas.lt tai ten knyga jau 49Lt kainuoja, tai nuvažiavau į PCGirstupis/VAGA knygyną ir už 15,80Lt nusipirkau dar viena liko

Dabar apie knygą, tai truputį nusivyliau, nes paleogenetine prasme ta knyga (na gal negražu taip sakyti), ne mano lygio (visiškai skiriasi nuo mano minėto angliško Kalevi Wiiko darbo varianto, na bet bent kultūrų paplitimų žemėlapiukus pateiktus šioje knygoje pasivartysiu ), knygoje dar operuojama Eu-18, EU-19, EU-16, EU-1 ir EU-3 haplogrupėmis, kas yra daugiau kaip 10 metų senienos (kas šiaip nebūdinga Kalevi Wiikui), tai tas pats kas 6 klasėje biologijos pamokoje per padidinamąją lupą bandyti įžvelgti svogūno plėvelės ląsteles, kai jau kiti turi elektroninius mikroskopus ir įžvelgia atomus. Aišku matomai autorius bandė savo kūrinį padaryti suprantamesnį išsimokslinusiai, bet dar operuojančiai senais duomenimis visuomenei ir akademiniams sluoksniams nelabai susijusiems su paleogenetika (vadovėlių gi dar nepakeitė). Na bet gal čia ir yra Wiiko klaida, jei jis rašytų naujausia paleogenetine kalba, tai manau jo knygai H.dr. Girininkas pratarmės nesiimtų rašyti iš kitos pusės tokios knygos gal aplamai beveik niekas neskaitytų (apart Tuskawo i dar kelių haplošmaplo gerbėjų).

Dėl gerbiamo H.dr. Girininko pratarmės tai jos įvertinimas irgi reikalauja gerokai didesnio darbo negu pati pratarmė Suprantu, kad ji iš archeologinės pusės turbūt ideali ale iš paleogenetinės truputuką buksuoja. Be to niekas iš paleogenetikų senųjų mtDNR linijų ir neneigia, gi čia kaip tik "ta senoji paleolitinė matriarchalinė Europa "alteuropäischen" " , o vat iš kur 3-čioji Y-HG pas baltus atsiranda? H.dr. Girininkas su VKK nesieja, o ir nepasako su kuo juos reikėtų sieti... i t.t. i tamų podobnoje
Edited by Tuskawas 2012-02-15 02:02
Top of the page Bottom of the pageFrozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2022 PD9 Software