Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/

[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "История - это союз между умершими, живыми и еще не родившимися." Эдмунд Берк
- (Added by: Tomas Baranauskas)

Scandza vertimas
[Frozen]

Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
  Frozen      FORUMAI -> Šalia istorijos Message format 

Tuskawas
Posted 2012-03-09 01:55 (#89013 - in reply to #88973)
Subject: RE: Gotiskandza

Expert

500500500500200101010105
Leliwa - 2012-03-07 19:31

Šiandien radau lenkiška Gotiscandza:

http://pilewski.pl/badania/geneza.php

Paskaitykit ir žemėlapius pažiūrėkit, kaip iš lenkų varpinės ta Gotų tėvynės problema atrodo.

Olialia Ačiū Leliwai už tokią nuorodą

Aišku aš lenkų kalbos nelabai moku, taigi gal ką blogai toje pastraipoje išsiverčiau su google vertėju (jei kas geriau moka lenkų galėtų pataisyti):

Na dzień dzisiejszy posiadamy Haplogrupę R1b1b2, będąc rdzennymi Bałtami. Na podstawie przeprowadzonej analizy o sytuacji ludów południowego Bałtyku, pozwala nam stwierdzić tożsamość, że jesteśmy potomkami Gotów ze wskazaniem na Gepidów. Haplogrupa Słowian to R1a, Ugro-Finów N1c. Goci, jak na razie, nie posiadają tablic identyfikujących ich dokładną Haplogrupę.

Kaip aš supratau lenkai baltams kaip gimtąją priskiria haplogrupę R1b1b2, slavams R1a, ugro-finams N1c? Olialia galim prisiminti mano juokais išsakytą klausimą iš kur Vistulos deltoje R1b skylė?

[/IMG]

Na tai viskas aiškų pasidarytų jei patikėtume lenkais ir baltams priskirtume haplogrupę R1b1b2, tokiu atveju turėtume puikų pasiteisinimą dėl tos "skylės", taigi baltai=gotai išvyko iš Vistulos deltos kartu į žygį pasivadinę kitų baltų genčių nobilius ir leičius ir nuvyko nukariauti Italijos bei Ispanijos, gal dėl to ten ir yra labai didelė R1b1b2 Y-DNR koncentracija, o Jūratė ir žirgas7 ten aptinka daug baltiškų adstratų
O pasitraukus didelei daliai baltų, jų tarpus užpildo R1a slavai, kai kur pakeisdami baltų kalbas į slavų, o kur vis dar liko pakankamai baltų nobilių su leičiais perimdami baltų kalbas.... Na čia yra visiškas mano skubotas spėjimas juo labiau, kad duomenų apie haplogrupę R1b1b2 baltų teritorijose, apart įdėto žemėlapio, nelabai aptinku, įdomu iš kur lenkai ima? Reikės daugiau pasidomėti

Edited by Tuskawas 2012-03-09 01:56
Top of the page Bottom of the page

Frozen
Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2020 PD9 Software