Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Политика на семьдесят, а, может, и восемьдесят процентов - это дискуссия на тему истории." Юлиуш Мерошевский
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Dovydiškių sutartis
Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
       FORUMAI -> Lietuvos istorijos forumas Message format 
 
aurimass
Posted 2012-07-14 14:28 (#90993 - in reply to #90990)
Subject: RE: Dovydiškių sutartis


Expert

Posts: 1280
50050020050101010
VirginijusD - 2012-07-14 13:59

pačios Dovydiškės/Dovainiškės ar kitokios Do- jau akivaizdus Jogailos ir Vytauto menamo suokalbio įrodymas - čia Vytauto žemės - negi Jogailai buvo sunku savo valdose surengti medžioklytę ? 

Da kartelį - nei Faktų (tiesioginių/netiesioginių), nei Logikos Jūsų teiginiuose nėra. Telieka Noras ir Tikėjimas. Tuom ir pabaikim. Amen! :sm2: 


a kodėl Jūs taip "baidotės" Jogailos/Vytauto suokalbio minties - ružavų dažų nuo herojaus sparnų nubyrės ? tai Jis jau HEROJUS - paminklų pritvota ir su ir be proto - šitoj vietoj labai tinka kažkada Nikžentaičio išsakyta frazė - "šunsnukis, bet savas" ar kažkaip panašiai - nepretenduoju į citatos tikslumą, bet kaip Jūs pats rašėt temos pradžioje - tauta turi žinot savo herojus ir, leiskit papildyti - kokie jie buvo, o ne kokiais mums juos "visuomeninėje atmintyje" į smegenis įspraudė autoritetai (?). Mąstančio žmogaus prievolė - mąstyti , a ne ? O Jus aš laikau mąstančiu.
... visa Vytauto/Jogailos peštynių istorija kažkokia keista - ar Jogaila pasiliko (?) Vytautą, kaip "dirgiklį", kaip atsvarą savo gausiai brolijai ? kaip jokerį kortų kaladėj ? kovoje su kitais algirdaičiais ?
Top of the page Bottom of the pageJump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2022 PD9 Software