
        
| Visi tie germanų kalbos gimimo etapai nesunkiai atsekami – visi istoriniai įvykiai pagimdę tą žargoną yra gerai užfiksuoti raštiškai ir archeologiškai, jau nekalbant apie kalbotyros duomenis.
Nebūtina vartoti tiek daug žodžių beprasmiams sakiniams formuluoti. Forumas skirtas diskutuoti ir pasidalinti žiniomis, o ne lieti emocijas. Jei Jums nepatiko kuris mano argumentų, ar manote kad jų trūksta, tai taip ir sakykite. Tik tuščiažodžiavimas kuo padės? Pavyzdžiui, cituojamu sakiniu aptariamoje temoje ką norėjote pasakyti?
Išmeskite visą tą IE teoriją šiukšlynan, kur jai ir vieta, ir viskas stos savo vietosna.
Yra tokia mokslo sritis kaip istorinė kalbotyra. Jos dėka žinote apie kalbų atsiradimą, indoeuropiečius, baltus ir kt.. Jei jau metate kalbotyrininkų triūsą šiukšlynan (bo tiek tevertas), jei jau ginčyjat jų nustatytus dėsnius, tai kodėl apskritai dar diskutuojat? Arba pripažįstate kalbotyrą kaip mokslą, arba ne. Apsispręskite.
lietuvių kalboje užtenka savų g–k svyravimų bei g>k perėjimų – pavartykite LKŽ
Jei jau kažką teigiate, tai ir paremkite. Kodėl kiti turi pulti vartyti LKŽ įsitikinimui, yra tų svyravimų, ar nėra? Jūsų argumentas, Jūs žinote kokie tai žodžiai, Jūs juos ir pateikite. |