Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "There is only one good, knowledge, and one evil, ignorance." Socrates (469 BC - 399 BC), from Diogenes Laertius, Lives of Eminent Philosophers
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Lietuva ar ''vaizduotės regionas'' ?
Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
       FORUMAI -> Šalia istorijos Message format 
 
Arūnas Armonas
Posted 2013-10-14 20:35 (#94798 - in reply to #94787)
Subject: RE: Lietuva ar ''vaizduotės regionas'' ?


Elite Veteran

Posts: 1041
50050010101010
Vembras - 2013-10-11 11:49

Ar aišku dabar? Yra GRUPĖS, kurios DRĮSTA SAVINTIS teisėtai rusams priklausančią Kaliningrado sritį. Tos grupės sugalvojo Mažąją Lietuvą ir, įtaigos pagalba, klaidina mases ir audrina jų ( masių ) vaizduotę , dirgindami anų ( masių ) erogenines zonas atpažįstamu dariniu - Kaliningrado sritimi.

Tai ir yra šio rašinėlio tikslas - šiek tiek sudrumsti. Švelniai. Maždaug taip : savi šaudė į savus .Bruno Sutkus nušovė Donelaičių Kristijoną neįvardijamoje erdvėje, vadinamoje ...hm. Kaip ji ten vadinosi?

 


Vasilijus Safronovas – humanitarinių mokslų daktaras, Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto mokslo darbuotojas ir Lietuvos istorijos instituto mokslo darbuotojas; adresas – Herkaus Manto g. 84, LT–92294 Klaipėda; el. paštas: safronovas@gmail.com; mokslinių interesų sritys – Klaipėdos miesto ir Rytų Prūsijos istorija, suvokinių, atminimo, tapatybės kaita Lietuvoje ir buvusiame Rytų Prūsijos regione XIX–XX a., istorijos politika Baltijos jūros regione.


Ką ponas lektorius, daktaras, Prūsijos "suvokinių" specialistas gal duoti savo studentams? Ką tie studentai gali suprasti, parašyti, apsiginti vadovaujami tokio atsiprašant specialisto? Ir tai dedasi Lietuvos universitete, baisu!

Ponui daktarui šaltiniai iki 16 a. kažkodėl neįdomūs. Šitie buvo aišku ne lietuvninkai, nes lietuvninkai anot pono specialisto ten nukrito iš dangaus 16 amžiuje ir "suformavo" "vaizduotės regioną".

()Attachments
----------------
Attachments Gediminosunus.JPG (247KB - 1 downloads)
Top of the page Bottom of the pageJump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2022 PD9 Software