Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/

[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "What may be done at any time will be done at no time." Scottish Proverb
- (Added by: Tomas Baranauskas)

Lietuva ar ''vaizduotės regionas'' ?
Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
       FORUMAI -> Šalia istorijos Message format 

Vembras
Posted 2014-01-08 17:00 (#95115 - in reply to #95094)
Subject: RE: Pagal Prūsijos vyskupysčių ribų nustatymo aktą (?) (1243)

50050050010050101010
Virginijau - ponas Arūnas kasa įdomiame lauke. Jei pamenate, aš pats mėginau kažką panašaus susukti mūsų Wegeberichtų žemlapiuose. Tuo metu dar nebuvau apšviestas. Dabar jau esu.
http://forum.istorija.net/forums/thread-view.asp?tid=5277&mid=95114...

Mano klaida buvo labai paprasta. Aš ieškojau Lietuvos pavadinimo ten, kur jo būti negalėjo. Įsivaizduokite kažkokią teritoriją, kurioje gyvena androfagai - pavadinkime ją ( teritoriją ) kad ir Terabitija. Ok? Tai štai - kaimynai pasiorganizuoja ir atima pusę tos teritorijos bei pavadina ją Prūsija, o androfagus , patekusius į jų zoną - prūsais. Likusi ( nepaimta ) dalis pavadinama Lietuva ir gaunamas naujas mandatas jau šitai teritorijai. Tačiau androfagai patys, būdami naivūs, nežinojo, kad jie prūsais ar lietuviais tapo. Ir kelis šimtus metų tokia nedidelė maišatis stojo.

Todėl ieškoti Lietuvos Įsručio apylinkėse galime. Nes "pirminė" Lietuva yra Lituania Mobile. Baranauskas nustatys ją apie Anykščius, Jermolovičius - apie Minską, na o Tamstos nuolankus tarnas - apie Įsrutį ar Darkiemį. O Arūnas Vorutą suras. Nes Voruta Mobile - ar ne?

Beje - ačiū už žemėlapius. Bet jie, deja, jau vėlyvi. Reikėtų iki kokių 1915 metų leistų.
Top of the page Bottom of the page

Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2017 PD9 Software